Главная » ПІДРУЧНИКИ 4 КЛАС » МАТЕМАТИКА » Математика 4 клас підручник Л.В. Оляницька - Освіта -


        

Математика 4 клас підручник Л.В. Оляницька - Освіта -

Підручник з математики для 4 класу ЗНЗ Л.В. Оляницька ( Освіта )

В наявності

 

Артикул: 978-617-656-424-9
Видавник: «Освіта»
Сторінок: 172
Формат: 70x100
Друк: Повноколір
Ціна:
170,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Купити за видавничою ціною підручник «Математика 4 клас», який підготував автор Л.В. Оляницька у видавництві «Освіта» міста Києва, можна в нашому книжковому інтернет-магазині «Шкільна література».

Що ж являє собою цей затверджений МОН підручник?

Підручник з математики для 4 класу має тверду обкладинку, обєм - 192 сторінки.

У програмі з математики в 4 класі визначено види складених задач, у тому числі й типових. Слід зазначити, що всі перелічені види задач учні продовжують розв’язувати у 5-6-му класах основної школи. У певному співвідношенні в підручнику автор Л.В. Оляницька подала текстові задачі, що містять казкові сюжети, цікаві задачі, сюжети природничого характеру, пов’язані з побутом, традиціями та історією українського народу, сімейними традиціями, суспільнокорисною працею, здоровим способом життя, інформаційно-комп’ютерними технологіями, екологічного змісту, практичного змісту, пізнавального характеру. Велика увага приділяється роботі над задачею.

Підручник з математики передбачає вироблення вмінь складати прямі й обернені задачі за малюнком, за коротким записом, схематичними рисунками, таблицями, поданим розв’язанням, або за вибором із запропонованих способів розв’язань, за планом розв’язування задачі; створювати розв’язувальну модель задачі; використовувати подані дані (форзац підручника); розв’язувати задачі з буквеними даними та задачі геометричного змісту.

Одне з головних завдань вивчення елементів геометрії, передбачених змістовою лінією «Просторові відношення. Геометричні фігури», полягає у розвитку в учнів просторових уявлень, уміння спостерігати, порівнювати, узагальнювати й абстрагуватися. Інше - у виробленні у школярів практичних умінь вимірювати, моделювати й конструювати, будувати (зображати) геометричні фігури за допомогою простих креслярських інструментів. У підручнику видавництва "Освіта" вміщено багато вправ на побудову геометричних фігур, конструювання, порівняння плоских та об’ємних фігур, вимірювання довжин, обчислення периметра та площі.

Якісна підготовка до ДПА з підручниками від SCHOOLDREAM.

Шановні покупці, замовляйте підручник «Математика 4 клас" автора Л.В. Оляницької видавництва «Освіта» в необмеженій кількості й отримуйте чудові знижки та універсальний матеріал для підготовки. Ми виконаємо замовлення швидко й за будь-якою адресою.

До зв'язку!

Телефонуйте: +380 637879549; +380 971899420.

 

Видавник: «Освіта»

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

ZjhjN