Главная » ПІДГОТОВКА ДО ШКОЛИ » МАТЕМАТИКА » Математичні орнаменти зошит з розвитку математичних здібностей Машовець Генеза


        

Математичні орнаменти зошит з розвитку математичних здібностей Машовець Генеза

Математичні орнаменти: зошит для розв.логіко-мат.здібностей дітей ст.дошк.віку /М.А.Машовець.Генеза,2015(Я буду вправним першачком)

В наявності

 

Артикул: 978-966-11-0505-7
Видавник: Генеза
Ціна:
35,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Зміст завдань розроблений відповідно до освітньої лінії «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі» Базового компонента дошкільної освіти й відповідає чинним програмам. Цікаві завдання заохочують малюка до пошуку і пізнання, формують уявлення про форму, величину, час, простір, співвідношення предметів за певними ознаками та логічними закономірностями. Запропоновано вправи для розвитку дрібної моторики. Методичні рекомендації щодо проведення занять подано на окремих сторінках. Для дітей старшого дошкільного віку, дошкільних педагогів, батьків.Схвалено для використання в дошкільних навчальних закладах комісієюз дошкільної педагогіки і психологи Науково-методичної ради з питань освітиМіністерства освіти і науки України (лист ІІТЗО від 15.05.2014 № 14.1/12-Г-689)

Видавник: Генеза

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

OTZiZTcy