Главная » ПІДРУЧНИКИ 4 КЛАС » ЛІТЕРАТУРНЕ ЧИТАННЯ » Літературне читання Підручник 4 клас Савченко О. - Освіта -


        

Літературне читання Підручник 4 клас Савченко О. - Освіта -

Підручник з літературного читання для 4 класу Савченко О.Я. (Освіта)

В наявності

 

Артикул: 978-617-656-040-1
Видавник: «Освіта»
Ціна:
150,00 Грн

в корзину:
  шт.  

У змісті підручника з літературного читання для 4 класу Савченко О.Я. видавництва «Освіта» є значна кількість додаткових текстів, які мають різні функції, місце розташування й обсяг. Передусім настановчі тексти, які передують вивченню кожного розділу й теми.  Їх функції: мотивація школярів до вивчення нового, зв’язок із раніше вивченим матеріалом, загальна інформація для учнів (і вчителя) щодо мети та результатів опрацювання творів.

Слід привчати дітей при вивченні предмету «Літературне читання» в четвертому класі до уважного прочитування й осмислення кожної настанови, щоб вони звертались до цих орієнтирів під час завершення вивчення теми, зіставляючи під керівництвом учителя свої досягнення з тим, що було висловлено на її початку. Кількаразове читання учнями літературних творів одного автора допомагає дітям запам’ятати їхні імена, прізвища, основні відомості з життя, зрозуміти зв’язок «тема — автор».

Отже, зміст підручника з літературного читання побудовано за принципами: тематично-жанровий, літературознавчий з елементами монографічного вивчення життя і творчості письменників-класиків і визнаних майстрів літератури для дітей; естетичний, комунікативно-мовленнєвий.

Замовити підручник для 4 класу видавництва «Освіта» під авторством Савченко О.Я можна  в нашому інтернет-магазині шкільних підручників і робочих зошитів schooldream! Ми працюємо зо всіма службами доставки.

При замовленні на класи – діє гнучка система знижок!

 

Видавник: «Освіта»

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

MGZiMDN