Главная » ПІДРУЧНИКИ 4 КЛАС » ЛІТЕРАТУРНЕ ЧИТАННЯ » Літературне читання Підручник 4 клас Науменко В. - Генеза -


        

Літературне читання Підручник 4 клас Науменко В. - Генеза -

Підручник з літературного читання для 4 класу Науменко В.О. (Генеза)

В наявності

 

Артикул: 978-966-11-0610-8
Видавник: Генеза
Ціна:
150,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Мета підручника «Літературне читання 4 клас» Науменко В.О. — літературний розвиток учнів. Зміст цієї роботи розгортається за тими ж напрямами, як і в попередній посібниках автора, але більш різноманітно, з цілеспрямованим досягненням зазначених у програмі державних вимог до засвоєння цієї змістової лінії.

Це передбачає включення автором Науменко В. до методичного апарату підручника з літературного читання системи літературознавчих завдань, які учні виконують перед читанням твору, у процесі та після читання.

У процесі читання й осмислення творів підручника діти висловлюють враження від прочитаного: які картини постають у твоїй уяві, коли читаєш вірші? Як ти зрозумів вислів: осінь погубила у небі журавлині ключі? Який настрій вони викликають? У якому темпі та з якою силою голосу їх краще прочитати? Які звуки у виділених словах підкреслюють осінній настрій твору? Після читання вірша учні малюють словесні картини, називають образні вислови.

Замовити підручник з літературного для 4 класу видавництва «Генеза» під авторством Науменко В.О. можна  в нашому інтернет-магазині шкільних підручників і робочих зошитів schooldream! Ми працюємо зо всіма службами доставки.

При замовленні на класи – діє гнучка система знижок!

Видавник: Генеза

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

NDI3N