Главная » ПІДРУЧНИКИ 4 КЛАС » ЛІТЕРАТУРНЕ ЧИТАННЯ » Літературне читання Підручник 4 клас Богданець-Білоскаленко Н.І. - Грамота -


    

Літературне читання Підручник 4 клас Богданець-Білоскаленко Н.І. - Грамота -

Підручник з літературного читання для 4 класу Богданець-Білоскаленко Н.І., Зоряна М.І. (Грамота)

Відсутній

 

Артикул: 978-966-349-550-7
Видавник: Грамота
Ціна:
100,00 Грн

У змісті підручника з літературного читання для 4 класу Богданець-Білоскаленко Н.І., Зоряної М.І. видавництва «Грамота» м. Київ розвиток творчої діяльності учнів на основі прочитаного  реалізовано через опрацювання учнями спеціального розділу, де вміщено вірші, оповідання, у яких розкривається захоплення дітей творчими справами, акцентовано на їхньому бажанні придумувати, уявляти, фантазувати, помічати щось нове. Завдання до творів цього розділу заохочують читачів до діалогу, доповнення, добору рим, слів, продовження текстів. Об’єм підручника – 176 сторінок. В підручнику 7 розділів:

 • Хлібом і чорнобривцями пахне рідна Земля.
 • Усна народна творчість.
 • Поетична сторінка.
 • Роби розумно, як кажуть люди.
 • Золота полиця творів.
 • Науково-художні твори.
 • Із криниці творчості народів світу.

При вивченні предмету «Літературне читання» в 4 класі школярі потрапляють у світ пригод і романтики. При ознайомленні з гумористичними творами учні навчаться проводити паралелі з сучасним життям.

Творча робота з художніми творами відкриє перед школярами багатогранну красу поетичного слова, силу рідної мови, збагатить словниковий запас.

Замовити підручник з літературного читання для 4 класу видавництва «Грамота» під авторством Богданець-Білоскаленко Н.І. можна  в нашому інтернет-магазині шкільних підручників і робочих зошитів schooldream! Ми працюємо зо всіма службами доставки.

При замовленні на класи – діє гнучка система знижок!

 

Видавник: Грамота

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

MDFkYzExNz