Главная » ПІДРУЧНИКИ 3 КЛАС » ЛІТЕРАТУРНЕ ЧИТАННЯ » Літературне читання Підручник 3 клас Савченко - Освіта-


        

Літературне читання Підручник 3 клас Савченко - Освіта-

Підручник з літературного читання для 3 класу Савченко О.Я. (Освіта)

В наявності

 

Артикул: 978-617-656-251-1
Видавник: «Освіта»
Ціна:
140,00 Грн

в корзину:
  шт.  

У визначенні тематики змісту підручника з літературного читання для 3 класу Савченко О.В. зберігається тематична наступність із другим класом. Зокрема, простежується розвиток тем з усної народної творчості, читання поетичних і прозових творів, ознайомлення з творчістю Тараса Шевченка, авторськими казками, розвиток дитячої творчості, які безумовно вивчатимуться на іншому рівні. Нова тематика читання — образ книги як невичерпної скарбниці знань, естетичних і моральних почуттів. Це книга природи та рукотворна книга, зміст яких розкриває дітям красу й мудрість пізнання людиною світу природи та суспільства. Тому образ чарівної книги й зображено на обкладинці підручника, а також на початку кожного розділу.

Цілісність змісту і структури підручника «Літературне читання 3 клас» видавництва «Освіта» забезпечено його можливостями щодо реалізації всіх змістових ліній, певним взаємозв’язком між розділами, а також ритмом побудови книги. Зокрема, кожний розділ має усталену структуру: назва, ілюстрована заставка у вигляді казкової книги, з-поміж сторінок якої «виглядають» персонажі творів, що є в розділі; звернення до учнів - настанова щодо опрацювання розділу, позатекстові компоненти (запитання, завдання, алгоритми виконання деяких видів читацької діяльності, супровідний ілюстративний матеріал), узагальнення та самоконтроль через виконання учнями завдань блоку «Перевір свої досягнення», який розміщено на останній сторінці розділу.

Розкриємо основні методичні настанови щодо реалізації в підручнику кожної змістової лінії навчальної програми, що має слугувати орієнтиром для вчителів у розробленні методики уроків.

Текст — основа формування читацької компетентності учнів. Тому процесу відбору текстів для підручника з літературного читання автор Савченко О. надавала пріоритетного значення. При цьому врахувала такі критерії якості текстів: доступність змісту, його художня виразність, розвивальний і виховний потенціал, обсяг творів, їх можливості для смислового та структурного аналізу.

Замовити підручник видавництва «Освіта» під авторством Савченко О.Я можна  в нашому інтернет-магазині шкільних підручників і робочих зошитів schooldream! Ми працюємо зо всіма службами доставки.

При замовленні на класи – діє гнучка система знижок!

 

Видавник: «Освіта»

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

OGU4OTN