Главная » ПІДРУЧНИКИ 3 КЛАС » ЛІТЕРАТУРНЕ ЧИТАННЯ » Літературне читання Підручник 3 клас Науменко - Генеза -


        

Літературне читання Підручник 3 клас Науменко - Генеза -

Літературне читання українська мова для загальноосвітніх навчальних закладів підручник для 3-го класу В.Науменко. Генеза, 2015

В наявності

 

Артикул: 978-966-11-0329-9
Видавник: Генеза
Ціна:
130,00 Грн

в корзину:
  шт.  

У підручнику з літературного читання для 3 класу автора Науменко В.О. видавництва «Генеза» урізноманітнено завдання щодо вибіркового читання. А саме: читання з метою пошуку в тексті ознак поняття, явища, події, характеристики зовнішності дійової особи, опису стану персонажа, ставлення автора до описаного; пошук епізоду тексту до малюнка тощо. Удосконаленню навички читання за ознакою виразності сприяє залучення дітей до різних видів підготовчих вправ. Наприклад, перш ніж читати вголос вірш К. Перелісної «Осінні танці», учні перечитують його напівголосно, потім обговорюють, який настрій краще передати, які рядки слід вимовляти наспівно, а які — у швидкому темпі. Після цього аналізу відбувається вправляння в інтонаційному читанні, коли діти передають різний настрій і темп мовлення.

Благодатним матеріалом для розвитку правильності і швидкості читання школярами в 3 класі є вправляння у вимові скоромовок (про це в підручнику з літературного читання є поради дітям), виконання відповідних завдань із робочого зошита.

У 3 класі за предметом «Літературне читання» серед завдань до тексту автором Науменко В. помітно збільшується перечитування з метою визначення структури твору та його розуміння, що є необхідним для розвитку усвідомленого читання. Наприклад, це з’ясування значення слів, пошук кількості абзаців, найбільшого та найменшого, поділ тексту на частини й добір заголовків, перечитування тексту з метою постановки запитань, знаходження в тексті речень, що містять ім’я персонажа, про що це свідчить і т. ін. Для розвитку швидкості читання в підручнику запропоновано кілька завдань змагального характеру. Наприклад, хто швидше знайде в тексті речення, у яких є такі вислови: дивовижної форми і краси; хитромудру будову; працювати треба не поодинці. Таких завдань учням слід виконувати значно більше.

Замовити підручник з літературного для 3 класу видавництва «Генеза» під авторством Науменко В.О. можна  в нашому інтернет-магазині шкільних підручників і робочих зошитів schooldream! Ми працюємо зо всіма службами доставки.

При замовленні на класи – діє гнучка система знижок!

Видавник: Генеза

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

ODkyO