Главная » ПІДРУЧНИКИ 2 КЛАС » ЛІТЕРАТУРНЕ ЧИТАННЯ » Літературне читання Підручник 2 клас Савченко О.Я. - Освіта -


        

Літературне читання Підручник 2 клас Савченко О.Я. - Освіта -

Підручник з літературного читання для 2 класу Савченко О.Я. (Освіта)

В наявності

 

Артикул: 978-617-656-134-7
Видавник: «Освіта»
Ціна:
100,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Мета підручника «Літературне читання» автора Савченко О.Я. у 2 класі полягає в розвитку дитячої особистості засобами читацької діяльності; формуванні читацької компетентності учнів; їх ознайомленню з дитячою літературою, підготовці до систематичного вивчення курсу української літератури в основній школі; вихованні цінностей (національних, громадянських, морально-етичних, естетичних, інтелектуальних).

Підручник з літературного читання є ядром навчального комплекту. Саме він є базисом для виконання завдань програми. Тому підручник є багатофункціональним. Він виконує функції: інформаційну (знання про навколишній світ, способи діяльності, цінності), мотиваційну, виховну, розвивальну (розвиток психічних процесів, формування ключових і предметних компетентностей), ілюстративну (малюнки, заставки до розділів, тем, форзаци; система знаків для орієнтування в масиві текстів розділу; репродукції картин, портрети письменників тощо); контролювальну (система завдань для самоперевірки, самооцінки).

Інноваційним результатом впровадження нової програми з літературного читання в 2 класі є набуття учнями ключових і предметних компетентностей. Предмет «Літературне читання» і зміст підручника Савченко О.Я. мають відповідний потенціал для цілеспрямованого формування в учнів ключових компетентностей (уміння вчитися, комунікативної, загальнокультурної, соціальної) і предметної — читацької компетентності. Ключові та предметна компетентності набуваються шляхом взаємодії таких структурних елементів: знань, умінь, навичок, індивідуального досвіду читацької діяльності, ціннісних ставлень учнів до її процесу і результату. Саме тому компетентність є інтегрованим утворенням.

Замовити підручник видавництва «Освіта» можна  в нашому інтернет-магазині шкільних підручників і робочих зошитів schooldream! Ми працюємо зо всіма службами доставки.

При замовленні на класи – діє гнучка система знижок!

 

Видавник: «Освіта»

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

ZmNhZjYzM