Главная » АТЛАСИ / КОНТУРНІ КАРТИ » КОНТУРНІ КАРТИ З ГЕОГРАФІЇ » Контурна карта Загальна географія 6 клас - Картографія -


        

Контурна карта Загальна географія 6 клас - Картографія -

Контурна карта з загальної географії для 6 класу

В наявності

 

Артикул: 978-617-670-588-8
Видавник: Картографія
Ціна:
19,00 Грн

в корзину:
  шт.  

 

Географія – наука для мрійників і мандрівників, наука пошуку і практичної діяльності. Контурні карти з загальної географії ( 6 клас) призначені для проведення практичних робіт в класі і дома, і мають на меті перевірити теоретичні знання.

При роботі  з контурними картами з географії для 6 класу слід дотримуватись правил:

  1. Позначити на контурній карті – нанести необхідний географічний об’єкт на карту за допомогою відповідних умовних позначень.
  2. Підписати на контурній карті з географії – це означає підписати за допомогою чітко визначеного шрифту  географічний об’єкт на контурній карті, як правило, він такий , як і на географічних картах.
  3. При нанесенні об’єктів на контурну карту з загальної географії орієнтуйтеся за градусною сіткою, обрисами берегової лінії материків, добре відомими Вам іншими об’єктами.

Купити навчальні матеріали в нас дуже просто: слід заповнити бланк покупця або зателефонувати нам і вирішити всі питання. Після отримання заявки термін доставки – кілька днів.

Корисних Вам покупок!

Видавник: Картографія

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

YjQxZ