» Комплексні видання до ЗНО 2021
Якісна підготовка до ЗНО-2021 з комплексними виданнями від видавництва "Підручники і посібники"

ЗНО... Романтики в даному виразі – зовсім небагато. А декого ця абревіатура просто лякає. Та це й не дивно, бо на зовнішньому незалежному оцінюванні вирішується доля мільйонів юнаків і дівчат, які хочуть навчатися в омріяному вищому навчальному закладі або ж прагнуть здобути певний фах і для цього – навчатися в якомусь університеті (інституті чи академії).

Звичайно, в долю, в ці забобони, більшість сучасних абітурієнтів не вірить і докладає максимум зусиль, щоби власними руками побудувати те світле майбутнє, яке самі ж і спланували. Але причин для хвилювання все ж таки є багато. І щоб звести їх до мінімуму, треба в останній рік навчання у школі гарненько розумово попрацювати.

 

Підготовка до ЗНО 2021 року

Уже 8 років українські випускники складають зовнішнє незалежне оцінювання, щоб отримати сертифікат для вступу до вибраного ними ВНЗ. Мета даного заходу – максимально скоротити рівень зловживань повноваженнями у школах та вищих навчальних закладах і надати можливість юнакам і дівчатам здавати лише по 1 разу ті іспити, які потрібні їм для зарахування до певного ВНЗ.

Програму ЗНО-2021 уже затверджено, бо Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО) має це робити не пізніше ніж за 1,5 року до проведення тестування. Що ж уже достеменно відомо?

Максимум навчальних предметів для складання зовнішнього незалежного оцінювання – 4. Затверджено програми ЗНО 2021 з таких шкільних дисциплін: українська мова та література, історія України, математика, фізика, хімія, географія, біологія, англійська, німецька, іспанська й російська мови.

Програму кожного з предметів складено на основі Державного стандарту освіти й чинної навчальної програми школи. Мета ЗНО – об'єктивно оцінити ступінь підготовленості учасників тестування з кожного предмета і провести конкурсний відбір до навчання.

Обов'язковими іспитами є: 1) українська мова та література; 2) математика або історія України – на вибір випускника, як і решта з них.

Інновацій – небагато, і найголовніша – це зняття питання про проведення дворівневого тестування. До іноземних мов обов'язково входитиме аудіювання, але англійська мова (як і інші іноземні) поки що не стала обов'язковим іспитом.

Вступати до ВНЗ можна буде на підставі результатів ЗНО останнього року (термін дії сертифіката – 1 рік). Випускники коледжів не братимуть участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Планується одна хвиля зарахування до ВНЗ. При поданні документів рекомендовано вказати 15 вищих навчальних закладів або спеціальностей-пріоритетів у бажаній для абітурієнта послідовності: 1-й – найголовніший, 15-й – найменш важливий. Вказати можна одним зі способів: 5 ВНЗ по 3 спеціальності-пріоритету в них чи 1 спеціальність, але в 15 вищих навчальних закладах.

Скасований мінімальний прохідний бал. Для отримання сертифіката треба набрати певну кількість балів.

Шкільний атестат, за новими правилами, тепер максимально може набрати 200 балів.

Дещо змінився розрахунок коефіцієнтів конкурсних балів. 20 % можна отримати за складене ЗНО; 10 % – за шкільний атестат; 50 % – творчий конкурс; 20 % можна отримати за грамоти, дипломи й сертифікати за перемогу в конкурсах чи МАНах, за підготовчі курси.

 

Комплексні видання від видавництва «Підручники і посібники» до ЗНО

Тернопільське видавництво «Підручники і посібники» розробило посібники для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання: з усіх визначених навчальних предметів і для різного ступеня попередньої підготовленості випускників шкіл.

Так, до кожного предмета (українська мова та література – окремо) видаються «(Назва предмета). Зовнішнє незалежне оцінювання. Комплексне видання. ЗНО 2021. „Підручники і посібникиˮ» із м'якою ламінованою обкладинкою, у кожної з яких тепер буде єдина ціна – 105 грн.

Будь-яку книгу можна купити окремо для підготовки до ЗНО (в залежності від набору знань за предметом, який уже має абітурієнт).

Надаємо список нинішніх авторів, які розробили посібники для комплексної підготовки до незалежного оцінювання видавництва «Підручники і посібники» («ПіП») за навчальними предметами.

Українська мова. Комплексне видання. Олена Білецька.

Українська література. Світлана Витвицька. (Автор спільного з українською мовою міні-довідника – С. Витвицька).

Історія України. Ігор Панчук.

Математика. Комплексне видання. Капіносов А. М.

Фізика. Н. Струж, В. Мацюк, С. Остап'юк.

Хімія. Ольга Березан.

Географія. А. Кузишин, О. Заячук.

Біологія. Іван Барна.

Англійська мова (комплексне видання). Ольга Валігура, Лариса Давиденко.

Німецька мова. Ігор Грицюк.

Із навчальними посібниками з комплексної підготовки видавництва «ПіП» можна складати ЗНО без проблем!

 

Інтернет-магазин «SCHOOLDREAM» пропонує

Купити за видавничою ціною комплексні видання для підготовки до ЗНО-2021, а також – навчальні посібники ЗНО інших видавництв можна в необмеженій кількості в нашому книжковому інтернет-магазині «SCHOOLDREAM».

Ми пропонуємо шановним покупцям лише сертифікований товар, із грифами МОНУ «Рекомендовано» або «Схвалено».

Наш інтернет-магазин приймає замовлення за будь-якою адресою України й опрацьовує його протягом доби з гарантованою якістю.

Учителі, постійні та оптові покупці тут завжди мають знижки на оплату товару. З нами співпрацювати – зручно й вигідно! Чекаємо на Ваші замовлення!

 

ZWI5ODg