Главная » ЗНО 2021 » Комплексне видання ЗНО 2023 Математика А. Капіносов - ПІП -


        

Комплексне видання ЗНО 2023 Математика А. Капіносов - ПІП -

Комплексна підготовка з математики до ЗНО 2023 і ДПА А.М. Капіносов видавництво Підручники і посібники

В наявності

 

Артикул: 9789660736672
Видавник: - Підручники і Посібники -
Сторінок: 480
Формат: 60x84
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Надруковано: Тернопіль
Кількість: 4000
Ціна:
188,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Комплексне видання для підготовки до ЗНО 2023 з математики автор Капіносов А. (Підручники і посібники, Тернопіль, 2023 рік)

Чудово підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання можна за навчальним посібником «Математика. Комплексне видання. ЗНО 2023» автора Капіносова А. М. та ін., видавництва «Підручники і посібники». Купити його зовсім недорого Ви зможете на весь клас (із гарною знижкою) або в особисте користування в нашому книжковому інтернет-магазині «Шкільна література». За потребою, Ви придбаєте тут і «Збірник тестових завдань» того ж автора й на тих самих умовах.

Що являє собою пропонований нами посібник «Комплексне видання. Математика» автора Капіносова А. М.?

Це велика книга з ламінованою обкладинкою загальним обсягом 560 сторінок. До неї входить розміщений у закономірному порядку вивчений у школі матеріал із загального математичного курсу, з алгебри та геометрії. Причому, внесені лише такі теми й розділи, які найчастіше зустрічаються (й точно можуть зустрітися) в матеріалах ДПА та ЗНО-2022. Усе викладається стисло, тезисно, із використанням формул, графіків та креслень, необхідних при вивченні або при виконанні завдань ЗНО.

Пояснення тем супроводжується розв'язуванням типових задач і завдань. У кінці розділів учням надаються тренувальні тестові завдання, максимально наближені до формату ЗНО. Виконавши їх, кожен випускник може пересвідчитися у правильності викладення на основі розміщених у кінці книжки відповідей до всіх завдань, які видавництво «ПіП» надрукувало якраз із метою самоперевірки.

Сумлінне проходження всього матеріалу навчального посібника для комплексної підготовки дасть гарантію і впевненість у складанні зовнішнього незалежного оцінювання на максимально високі бали.

Чудова книга «Математика. Комплексне видання. ЗНО 2023» буде корисною всім учителям математики під час викладання й перевірки знань учнів, а також – усім старшокласникам цього року й багатьох наступних у процесі навчання і при підготовці до ЗНО, бо матеріал із математики дуже мало змінюється. Тим паче, що до книги він укладений із кількох років поспіль, чого не зустрінеш у підручнику.

Слід зауважити, що для більш ретельної підготовки слід користуватися тренажером.

Підготовка до ЗНО з математики за довідниками від SCHOOLDREAM

Замовити навчальний посібник видавництва «ПіП» (автор Капіносов А. М.) можна протягом усього навчального року за будь-якою адресою України.

Ми завжди готові допомогти!

Телефонуйте:  +380 637879549;

 

Видавник: - Підручники і Посібники -

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

MDBhN