Главная » ЗНО 2021 » Комплексне видання ЗНО 2023 Фізика Струж Н. - ПІП -


        

Комплексне видання ЗНО 2023 Фізика Струж Н. - ПІП -

Комплексна підготовка з фізики до ЗНО 2023 Н. Струж, В. Мацюк, С. Остап’юк (Підручники і посібники)

В наявності

 

Артикул: 9789660737372
Видавник: - Підручники і Посібники -
Сторінок: 496
Формат: А 4
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Призначення: Підготовка до ЗНО 2020
Надруковано: Тернопіль
Ціна:
188,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Комплексне видання для підготовки до ЗНО 2023 з фізики автори Н. Струж,  В. Мацюк, С. Остап'юк (Підручники і посібники, Тернопіль, 2023 рік)

Підготуватися до ЗНО з фізики за «Комплексним виданням. Зовнішнє незалежне оцінювання. ЗНО 2023» видавництва «Підручники і посібники» (місто Тернопіль), автори якого – Н. Струж,  В. Мацюк, С. Остап'юк, – чудове і зручне рішення. Наш книжковий інтернет-магазин «SCHOOLDREAM» забезпечить усіх бажаючих цим навчальним посібником у необмеженій кількості, надавши знижки вчителям, оптовим і постійним покупцям.

У чому полягає зручність даного посібника? На своїх 432 сторінках він розміщує 43 тематичні розділи довідкового теоретичного матеріалу зі всього шкільного курсу. Книга тернопільського видавництва «ПіП» «Фізика. Зовнішнє незалежне оцінювання. Комплексне видання», автори якої – Н. Струж, В. Мацюк, С. Остап'юк, надає також розв'язування типових задач за темами і групи різнорівневих тренувальних тестів у кінці тем для закріплення матеріалу. А ще подаються справжні тестові завдання ЗНО 2023 року у тому ж самому форматі й за різними рівнями складності.

І головне, що характеризує дане видання, – до всіх питань, завдань і задач у хронологічному порядку в кінці книжки надаються відповіді (ключі, розв'язки). Випускник (абітурієнт), ґрунтовно готуючись до складання зовнішнього незалежного оцінювання або ж державної підсумкової атестації, може контролювати рівень своїх знань і умінь за цими відповідями й додатково опрацьовувати теми, що нечудово засвоїлися.

Даний навчальний посібник з комплексної підготовки дає цілковиту підготовленість до ЗНО-2023 й ДПА, як розумову, так і психологічну.

Для вчителів фізики ця книжка – також повний і компактний матеріал із теорії викладання предмета, з додаванням типових задач і багатьох варіантів тестових завдань різного рівня складності для перевірки знань старшокласників.

Замовити комплексне видання видавництва «ПіП» «Фізика» можна за телефонами, вказаними на сайті, або онлайн. Таким же чином Ви можете отримати відповіді на всі питання стосовно навчальної літератури. Ми – завжди на зв'язку!

 

Видавник: - Підручники і Посібники -

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

OWQwY