Главная » ЗНО 2021 » Комплексне видання ЗНО 2023 Англійська мова Валігура О. - ПІП -


        

Комплексне видання ЗНО 2023 Англійська мова Валігура О. - ПІП -

Комплексна підготовка до ЗНО 2023 О. Валігура, Л. Давиденко ( Підручники і посібники )

Топ-продукт

В наявності

 

Артикул: 9789660730175
Видавник: - Підручники і Посібники -
Сторінок: 592
Формат: А 4
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Призначення: Підготовка до ЗНО 2022
Надруковано: Тернопіль
Ціна:
188,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Комплексне видання для підготовки до ЗНО 2023 з англійської мови автори О. Валігура, Л. Давиденко (Підручники і посібники, Тернопіль, 2023 рік)

Навчальний посібник «Англійська мова. Комплексне видання. ЗНО 2023» авторів Ольги Валігури та Лариси Давиденко, підготовлений до друку у видавництві «Підручники і посібники» міста Тернополя, може стати у великій нагоді всім одинадцятикласникам та їхнім учителям, і не тільки їм.

Усі, хто прагне досконало опанувати англійську мову, хто з року в рік вивчає її у школі, хто навчає дітей цієї іноземної мови, знайдуть застосування даному чудовому комплексному виданню. І не лише цього року, але й через кілька років він буде корисний багатьом поціновувачам англійської мови.

У нашому книжковому інтернет-магазині «SCHOOLDREAM» посібник «Зовнішнє незалежне оцінювання. Комплексне видання з англійської мови» авторів О. Валігури й Л. Давиденко, видавництва «Підручники і посібники» можна купити за собівартістю й зі знижками вчителям, оптовим та постійним покупцям у будь-якій кількості.

Чому ми радимо придбати даний навчальний посібник?

Ця книга об'ємом 592 сторінки містить у собі вичерпний матеріал для підготовки до ЗНО-2023 й ДПА. Чим же вона така гарна? У ній викладено в логічній і віковій послідовності основні відомості зі словотворення, фонетики, лексики, граматики англійської мови. Подаються всі необхідні тренувальні вправи, тексти для читання, перекладу, письма, творчих завдань, різні види мовленнєвої діяльності.

У кінці розділів обов'язково пропонуються дуже схожі на завдання зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації тести різного рівня складності.

Учень, який повторив певний розділ, на практиці перевіряє власні знання і вміння в тестовій формі. А потім... ще й уточнює якість виконання завдань за допомогою розділу книги «Відповіді», який міститься в кінці посібника. У такій ситуації цілком можливо не лише виконати роботу над помилками, але й усунути «білі плями» у своїх знаннях шляхом повторного перечитування деяких тем.

Крім того, в нашому інтернет-магазині можна замовити до ЗНО 2023 тренажер та збірник тестів видавництва "Підручники та посібники".

Якісна підготовка до ЗНО (ДПА) з комплексними виданнями від SCHOOLDREAM.

Замовляйте просто зараз дуже корисний посібник для комплексної підготовки з англійської мови і складайте іспити на найбільшу кількість балів! Щасти Вам!

Телефонуйте: +380 637879549;

Видавник: - Підручники і Посібники -

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

YmI2NWFiZ