Главная » ЗНО 2021 » Комплексне видання ЗНО 2022 Українська мова Білецька О. - ПІП -


        

Комплексне видання ЗНО 2022 Українська мова Білецька О. - ПІП -

Українська мова Комплексна підготовка до ЗНО-2022 та ДПА О.І. Білецька ( Підручники і посібники )

В наявності

 

Артикул: 9789660737693
Видавник: - Підручники і Посібники -
Сторінок: 608
Формат: А 4
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Призначення: Підготовка до ЗНО 2020
Надруковано: Тернопіль
Кількість: 5000
Ціна:
144,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Комплексне видання для підготовки до ЗНО 2022 з української мови автор О. Білецька (підручники і посібники, Тернопіль, 2022 рік)

Купити за ціною виробника навчальний посібник «Зовнішнє незалежне оцінювання. Українська мова. Комплексне видання для підготовки до ЗНО2022 і ДПА» видавництва «Підручники і посібники» міста Тернополя, автора О. Білецької, можна в необмеженій кількості у книжковому інтернет-магазині «Шкільна література». Також у нашому асортименті – багато інших корисних посібників цього видавництва, які зі знижкою придбають у нас учителі, оптові й постійні покупці.

Вказане комплексне видання з української мови обсягом 592 сторінки з м'якою ламінованою обкладинкою містить надрукований у порядку вивчення основний і необхідний у даному випадку матеріал з української мови кількох класів поспіль. Для підготовки до ЗНО 2022 й ДПА автор О. Білецька уклала довідковий теоретичний матеріал із практичними зразками. У кінці розділів подаються тренувальні й перевірні тестові завдання зі всіма різновидами вправ, які зустрічаються на ЗНО 2022, у тому числі – й зразки власних висловлень, які не всі старшокласники правильно оформлюють.

Дуже зручним даний навчальний посібник із підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання й державної підсумкової атестації є ще й тим, що кожний випускник може перевірити якість виконання власних тестів за відповідями, які в повному складі друкуються наприкінці книжки. У разі незадовільного виконання можна пройти повторну підготовку з певних тем або їхніх частин.

Посібник «Українська мова. Комплексне видання для підготовки до ЗНО і ДПА» видавництва «Підручники і посібники» (місто Тернопіль) може бути корисний учителям української мови під час проведення уроків вивчення матеріалу, закріплення його й перевірки знань, також він стане в нагоді старшокласникам при навчанні й випускникам наступних років. Це є дуже цінний (основний і додатковий) матеріал для вивчення державної мови.

Замовити комплексне видання для підготовки до ЗНО в 2022 році з української мови видавництва «ПіП» за ціною виробника й досконало підготуватися до іспиту Вам допоможе наш Книжковий інтернет-магазин. Отже, просто зараз набирайте будь-який із номерів телефонів: +380637879549 і замовляйте собі особисто чи на клас цей чудовий універсальний посібник!

Ми виконуємо замовлення за будь-якою адресою України й завжди раді спілкуванню з нашими покупцями! До зв'язку!

Видавник: - Підручники і Посібники -

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

MjI5MT