Главная » ЗНО 2021 » Комплексне видання ЗНО 2022 Математика А.Р. Гальперіна - Літера -


        

Комплексне видання ЗНО 2022 Математика А.Р. Гальперіна - Літера -

Комплексне видання з математики (підготовка до ЗНО-2022) А.Р. Гальперіна, М.Я. Забєлишинська, Ю.О. Захарійченко (Літера)

В наявності

 

Артикул: 978-966-945-172-9
Видавник: Літера
Сторінок: 464
Формат: А 4
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Призначення: Підготовка до ЗНО 2022
Надруковано: Київ
Кількість: 4000
Ціна:
140,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Комплексне видання для підготовки до ЗНО 2022 з математики Гальперіна, Захарійченко (Літера, Київ, 2022)

Недорого купити навчальний посібник «Математика. Комплексне видання. Якісна підготовка до ЗНО 2022» авторів А. Р. Гальперіної, М. Я. Забєлишинської та ін., видавництва «Літера ЛТД» міста Києва в необмеженій кількості, з оптовими знижками, можна тут, у нашому книжковому інтернет-магазині «Шкільна література». Також постійними знижками в нас користуються вчителі й зареєстровані на сайті покупці.

У чому ж полягає якість підготовки за даним посібником?

Комплексне видання з м'якою ламінованою обкладинкою обсягом 464 сторінок авторів Гальперіної А. Р. та Забєлишинської М. Я., видавництва «Літера ЛТД» складається з 3 частин.

У першій частині випускникам надається можливість повторити весь теоретичний матеріал шкільного курсу математики з типовими завданнями та способами їхнього розв'язання (з прикладами).

Друга частина – повністю практична. Учні зможуть повправлятися у виконанні всіх видів завдань за темами, охопленими програмою зовнішнього незалежного оцінювання. У кінці книги подаються відповіді до всіх видів завдань, за якими абітурієнти не лише перевірять якість своїх знань, але й підкоректують на місці власне виконання, щоб надалі не повторювати таких помилок.

Третя частина комплексного видання з математики надає 20 тестів у форматі ЗНО-2021 для проведення пробного тестування в домашніх умовах із занесенням відповідей до бланків (для тренування). Тут також розміщується математичний довідник (формули), на який весь час у книзі ведеться посилання.

Якісна підготовка до ЗНО (ДПА) за комплексними виданнями від SCHOOLDREAM.

Навчальний посібник «Зовнішнє незалежне оцінювання. Математика. Комплексне видання» авторів Гальперіної, Забєлишинської та ін., видавництва «Літера» міста Києва може бути корисним учителям математики в процесі викладання предмета і в періоди підготовки до контрольних робіт різного рівня. Ними можуть користуватися й старшокласники під час навчання й особливо – під час підготовки до ДПА та ЗНО 2022, які проводяться за однією програмою.

Отже, замовляйте цей універсальний посібник оптом чи в особисте користування і складайте ЗНО та ДПА з математики без проблем!

Телефонуйте: +380 637879549;

Видавник: Літера

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

YmJiNjA5