Главная » ЗНО 2021 » Комплексне видання ЗНО 2022 Хімія Н.В. Титаренко - Літера -


        

Комплексне видання ЗНО 2022 Хімія Н.В. Титаренко - Літера -

Комплексне видання з хімії підготовка до ЗНО 2022 автор Н.В. Титаренко видавництво Літера

В наявності

 

Артикул: 978-966-945-181-1
Видавник: Літера
Сторінок: 376
Формат: А 4
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Країна виробник: Україна
Місто видавництва: Київ
Ціна:
140,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Комплексне видання для підготовки до ЗНО 2022 з хімії Титаренко Н. (Літера, Київ, 2022 рік)

Комплексне видання з хімії підготовка до ЗНО 2022 Н.В. Титаренко видавництва "Літера" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

За допомогою цього посібника ви зможете повторити увесь шкільний курс хімії, добре підготуватися як до випускного, так і до вступного іспиту з хімії.

Зміст посібника та його структура відповідають чинній програмі для зовнішнього незалежного оцінювання. Він складається з чотирьох розділів. До складу кожного з них входять кілька блоків: блок теоретичного матеріалу, блок завдань у тестовій формі, блок завдань підсумкового тесту й бланка відповідей до нього. Тестові завдання вміщено в кожному розділі, вони відповідають тим формам завдань, що їх використовують у тестах для державної підсумкової атестації, а також у тестах для зовнішнього незалежного оцінювання. Вони допоможуть вам сформувати навички роботи із завданнями таких форм. Підсумковий тест охоплює матеріал даного розділу і структурований згідно з тестом, що його використовують під час зовнішнього незалежного оцінювання. Це дасть вам змогу навчитися раціонально розподіляти час, який відведений на тестування. Заповнюючи бланки відповідей до підсумкового тесту, ви навчитеся уникати помилок під час майбутніх тестувань.

У четвертому розділі наведено зразки розрахункових задач різних типів, що їх представлено в програмі. Тестові завдання наприкінці четвертого розділу призначені для набуття навичок розв’язування розрахункових задач.                                                                                                      *

Узагальнювальні тестові завдання наступного розділу охоплюють матеріал усіх розділів хімії. Розділ містить також розрахункові задачі, які відповідають формату зовнішнього незалежного оцінювання. До кожного узагальнювального тесту є бланк відповідей.

Останній розділ з відповідями на кожне завдання уможливить перевірку правильності виконання як окремих завдань, так і тестів. Крім основного матеріалу посібник містить додатки. За допомогою предметного покажчика ви зможете легко знайти в тексті необхідний термін.

Комплексне видання ЗНО 2021 з хімії підготовка до ЗНО Н.В. Титаренко видавництва "Літера" можна купити за телефонами: +380 637879549;

Бажаю вам успіху!

Видавник: Літера

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

YjFiMWN