Главная » ЗНО 2021 » Комплексне видання ЗНО 2022 Історія України В. Власов - Літера -


        

Комплексне видання ЗНО 2022 Історія України В. Власов - Літера -

Комплексне видання з історії України для підготовки до ЗНО-2022 (ДПА) В.С. Власов, С.В. Кульчицький видавництво Літера

Топ-продукт

В наявності

 

Артикул: 978-966-945-193-4
Видавник: Літера
Сторінок: 512
Формат: А 4
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Призначення: Підготовка до ЗНО 2022
Надруковано: Київ
Кількість: 7000
Країна виробник: Україна
Ціна:
140,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Комплексне видання для підготовки до ЗНО 2022 з історії України автори Власов В., Кульчицький С. (Літера, Київ, 2021 рік)

Дешево купити «Комплексне видання. Історія України. ЗНО 2022» авторів В. С. Власова і С. В. Кульчицького видавництва «Літера» міста Києва для досконалої підготовки до складання ЗНО Вам допоможе наш книжковий інтернет-магазин «Шкільна література».

Чому ми радимо придбати даний навчальний посібник?

До комплексного видання обсягом 416 сторінки автори кількох підручників з історії України В. С. Власов і С. В. Кульчицький внесли найважливіший навчальний матеріал із багатьох років викладання даного предмета (від найдавніших часів до наших днів), який найчастіше охоплюється завданнями державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання. Серед текстів розміщені важливі світлини, портрети, карти, що зустрічаються в питаннях на іспитах.

Матеріал для повторення подається за розділами, у кінці яких випускники (абітурієнти) мають виконати типові тестові завдання різних рівнів складності, у тому числі – й у форматі ЗНО 2022. Друкуються також і типові бланки відповідей, щоб старшокласники могли вправлятися у правильному заповненні.

Дуже добре, що в кінці книги «Історія України. Комплексне видання» авторів Власова В. С. і Кульчицького С. В. видавництва «Літера» знаходяться відповіді до всіх поданих тестів. Це означає, що учень може перевірити якість своїх знань, повторно пройти погано засвоєний матеріал або хоча б запам'ятати правильні відповіді.

Теорія в поєднанні з тестами – це ідеальна підготовка до будь-якого іспиту. Даний матеріал може слугувати й майбутнім старшокласникам для підготовки до уроків, ДПА й ЗНО-2022 бо матеріал з історії не змінюється.

Для вчителів історії України зміст книги буде корисний як у період викладання матеріалу, так і під час проведення самостійних і контрольних робіт різного рівня.

Якісна підготовка до ЗНО 2022 (ДПА) з комплексними виданнями від SCHOOLDREAM.

Замовляйте комплексні видання з історії України Власова В. С., Кульчицького С. В. видавництва «Літера» оптом і отримуйте гарні знижки для оплати товару. Крім того, в нашому інтернет-магазині можна замовити типові тестові завдання з історії України до ЗНО 2022 та експрес-підготовку автора Власова В.С. Зі знижками також можуть купити ці книжки вчителі й постійні покупці.

Нехай Вам щастить на ЗНО і завжди!

Телефонуйте: +380 637879549;

Видавник: Літера

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

NDY2Mj