Главная » ЗНО 2021 » Комплексне видання ЗНО 2022 Історія України І. Панчук - ПІП -


        

Комплексне видання ЗНО 2022 Історія України І. Панчук - ПІП -

Комплексна підготовка до ЗНО 2022 з історії України І. Панчук ( Підручники і посібники )

В наявності

 

Артикул: 9789660725492
Видавник: - Підручники і Посібники -
Сторінок: 496
Формат: А 4
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Призначення: Підготовка до ЗНО 2022
Надруковано: Тернопіль
Кількість: 5000
Ціна:
144,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Комплексне видання для підготовки до ЗНО 2022 з історії України автор Панчук І. (Підручники і посібники, Тернопіль, 2022 рік)

Купити навчальний посібник «Історія України. Зовнішнє незалежне оцінювання. Комплексне видання. 2022» І. Панчука, видавництва «ПіП», за ціною виробника й досконало підготуватися до іспиту Вам допоможе наш Книжковий інтернет-магазин. Отже, просто зараз набирайте будь-який із номерів телефонів:  +380637879549 або електронну адресу schooldream@ukr.net і замовляйте собі особисто чи на клас цей чудовий універсальний матеріал!

Що може запропонувати випускникам шкіл, абітурієнтам і вчителям історії дана книга тернопільського видавництва «Підручники і посібники»?

«Комплексне видання ЗНО 2022 з історії України», автор якого Панчук Ігор, складає 496 сторінок дуже корисних відомостей. Тут і стисло викладений теоретичний матеріал із української історії від стародавніх часів до наших днів (із усіх класів), і хронологічний довідник основних подій, і записані в алфавітному порядку всі найвідоміші особистості історичного минулого, і словник термінів.

Теоретичний матеріал подається за темами, після яких старшокласник має скласти тестову перевірку для закріплення знань і встановлення якості засвоєння за допомогою відповідей, що надаються в кінці посібника. У разі незадовільного складання тесту можна ще раз повторити цю нелегку тему.

Крім цих тестів, до книги увійшли також усі різнорівневі тестові завдання ЗНО-2022 із відповідями, за якими учень взагалі на тому ж самому рівні пройде чудову підготовку.

Увесь набір інформації даного посібника буде корисний учителям історії під час викладання матеріалу та перевірки знань учнів і самим майбутнім старшокласникам для підготовки до ДПА й ЗНО наступних років.

Учителі, постійні та оптові покупці придбавають нашу літературу зі знижками. Великі партії товару відправляються адресатам безкоштовно по всій Україні. Замовляйте «Комплексне видання з історії України. ЗНО 2022» видавництва «ПіП» міста Тернопіль, автора І. Панчука, і складайте іспити лише на найвищі бали!

Видавник: - Підручники і Посібники -

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

ZmE4YzliMD