Главная » ЗНО 2021 » Комплексне видання ЗНО 2022 Фізика М. Альошина, С. Богданова - Літера -


        

Комплексне видання ЗНО 2022 Фізика М. Альошина, С. Богданова - Літера -

Комплексне видання з фізики до ЗНО-2022 автори М.О. Альошина, Г.С Богданова, Ф.Я. Божинова, Л.А. Кирик, Ю.А. Соколович видавництво Літера

В наявності

 

Артикул: 978-966-945-174-3
Видавник: Літера
Сторінок: 400
Формат: А 4
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Надруковано: Київ
Кількість: 3000
Ціна:
140,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Комплексне видання для підготовки до ЗНО 2022 з фізики Альошина, Богданова, Божинова (Літера, Київ, 2021 рік)

Купити за видавничою ціною навчальний посібник «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2022 Фізика. Комплексне видання. Якісна підготовка до ЗНО» + отримати при цьому подарунок для клієнта: «Основні формули в окремому додатку» авторів Альошиної М. О., Богданової Г. С. та Божинової Ф. Я., видавництва «Літера ЛТД» міста Києва можна в необмеженій кількості, зі знижками вчителям, оптовим і постійним покупцям, у нашому Книжковому інтернет-магазині за телефонами: +380637879549 або за адресою:  schooldream@ukr.net.

Що ж являє собою це чудове комплекне видання з фізики до ЗНО 2022 року?

Даний навчальний посібник, разом із додатком, є зручним видом універсальної підготовки до складання ЗНО 2022, ДПА в 9-му та 11-му класах, а також – до контрольних робіт різного рівня протягом кількох років навчання як для старшокласників, так і для вчителів фізики. Чому?

«Комплексне видання. Фізика. Якісна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року» обсягом 400 сторінки + «Основні формули в окремому додатку» обсягом 32 сторінки авторів М. О. Альошиної, Г. С. Богданової та Ф. Я. Божинової, видавництва «Літера ЛТД» являє собою збірку теоретичного матеріалу повного курсу фізики, складену у відповідності до програми ЗНО. Формули – в окремій брошурі.

До кожної теми в даному навчальному посібнику подається розв'язання типових задач (алгоритми), а також тестові завдання з поясненням і окремо – для самостійного опрацювання.

Згодом випускникам (абітурієнтам) пропонується пройти пробне тестування за 5 тестами у форматі ЗНО. Завдяки цим завданням учні зможуть закріпити пройдений матеріал на практиці, пройти психологічну підготовку та повправлятися в заповненні бланків для відповідей.

Якісна підготовка до ЗНО (ДПА) з довідниками від SCHOOLDREAM.

Замовити навчальний посібник «Фізика. Комплексне видання. Якісна підготовка до ЗНО» авторів Альошиної, Богданової та Божинової, видавництва «Літера» міста  Києва можна за будь-якою адресою нашої країни, онлайн чи за телефонами. Зі всіма питаннями звертайтеся так само до наших консультантів. Бажаємо успіхів!

Телефонуйте: +380 637879549;

 

 

 

Видавник: Літера

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

NzRkZjl