Главная » ЗНО 2021 » Комплексне видання ЗНО 2022 Біологія Біда О. - Літера -


        

Комплексне видання ЗНО 2022 Біологія Біда О. - Літера -

Комплексне видання з біології (підготовка до ЗНО-2022) О.А. Біда, С.І. Дерій, Л.І. Прокопенко (Літера ЛТД)

В наявності

 

Артикул: 978-966-945-177-4
Видавник: Літера
Сторінок: 488
Формат: А 4
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Призначення: Підготовка до ЗНО 2022
Надруковано: Київ
Кількість: 7000
Ціна:
140,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Комплексне видання для підготовки до ЗНО 2022 з біології автори Біда, Дерій, Прокопенко (Літера, Київ, 2022 рік)

Бажаєте гарно скласти ЗНО 2022 з біології? Купити за видавничою ціною «Біологія. Комплексне видання. Якісна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання» авторів О. А. Біди, С. І. Дерій та ін., видавництва «Літера ЛТД» міста Києва в нашому книжковому інтернет-магазині «SCHOOLDREAM».

Чому ми радимо придбати даний комплексний посібник?

Даний навчальний посібник обсягом 496 сторінок містить усе необхідне для універсальної підготовки старшокласників і випускників до ЗНО 2022, ДПА 9-го й 11-го класів. Також він може бути використаний учителями біології в якості додаткового теоретичного матеріалу для викладання предмета протягом кількох років навчання і практичного матеріалу – під час проведення поточних і тематичних контрольних робіт.

Розглянемо більш детально книгу авторів Біди О. А., Дерій С. І. та ін., видавництва «Літера ЛТД» з назвою «ЗНО-2022. Біологія. Комплексне видання».

У відповідності до програми ЗНО, автори посібника уклали весь довідковий теоретичний матеріал шкільного курсу біології (усіх класів) з використанням необхідних малюнків, схем та формул, які будуть задіяні на різних етапах виконання тестів зовнішнього оцінювання.

У кінці кожного розділу надаються типові тестові завдання з даної групи матеріалу, щоб випускники змогли закріпити його й повторити в іншому вигляді.

Також у даній книзі містяться 5 варіантів тестових завдань у форматі ЗНО з бланками для відповідей, за якими абітурієнти зможуть пройти пробне тестування в домашніх умовах із можливістю вплинути на його результати, адже в кінці книги надруковані відповіді на всі тестові завдання. Учні можуть довчити певний матеріал або запам'ятати правильні відповіді після об'єктивного підрахунку власних результатів. Можна навіть повправлятися в заповненні бланків відповідей.

Якісна підготовка до ЗНО (ДПА) за комплексними виданнями від SCHOOLDREAM.

Після такої ретельної підготовки за комплексним виданням з біології всім буде легко складати як ДПА, так і ЗНО 2022 з біології.

Шановні покупці, ми приймаємо й обслуговуємо замовлення зі всіх куточків України й надаємо знижки при оплаті товару вчителям, постійним та оптовим покупцям. Звертайтеся!

Телефонуйте: +380 637879549;

 

Видавник: Літера

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

OWIyNzhjOW