Главная » ЗНО 2021 » Комплексне видання ЗНО 2021 Українська мова О. Данилевська - Літера -


        

Комплексне видання ЗНО 2021 Українська мова О. Данилевська - Літера -

Комплексне видання з української мови для підготовки до ЗНО-2021 автор О. Данилевська видавництво Літера

В наявності

 

Артикул: 978-966-945-188-0
Видавник: Літера
Сторінок: 368
Формат: А 4
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Надруковано: Київ
Країна виробник: Україна
Місто видавництва: Київ
Ціна:
127,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Комплексне видання для підготовки до ЗНО 2021 з української мови Данилевська О. (Літера, Київ, 2021 рік)

Купити за собівартістю навчальний посібник «Українська мова. Комплексне видання. Якісна підготовка до ЗНО 2021» О. Данилевська підготовлений у видавництві «Літера ЛТД» міста Києва, можна оптом і в роздріб, у необмеженій кількості в нашому книжковому інтернет-магазині «SCHOOLDREAM».

 

Усе – про комплексне видання до ЗНО 2021

Книга обсягом 368 сторінок автора О. Данилевська, київського видавництва «Літера» під назвою «Українська мова. Комплексне видання. Якісна підготовка до ЗНО-2021» є універсальним посібником для підготовки до складання зовнішнього незалежного оцінювання, державних підсумкових атестацій після 9-го та 11-го класів, а також – надійним порадником при виконанні поточних і тематичних контрольних робіт для старшокласників, випускників і абітурієнтів. Вона також є важливим помічником учителя української мови при підготовці до звичайних і особливо – до контрольних уроків.

Даний посібник пропонує своїм користувачам компактно укладений у таблиці та схеми теоретичний матеріал з української мови саме тих тем, які входять до програми ЗНО. Для закріплення теорії після кожної теми надаються типові тестові завдання. І цим справа ще не обмежується: потім учням надаються для виконання по 5 варіантів тестових завдань у форматі ЗНО різного рівня складності.

Із власними висловлюваннями проводиться особлива робота: подається тематика для них і зразки складання висловлень.

Відповіді до тестів школярі мають позначати у бланках для відповідей, щоб повчитися правильно їх заповнювати.

Чудовим елементом даного видання є надруковані в кінці книги відповіді до всіх тестових завдань. Вони дають можливість перевірити рівень своїх знань і умінь, а також – і можливість одразу виправити власні помилки.

 

Чому обирають нас

Шановні покупці, ми приймаємо замовлення на «Комплексні видання з української мови» авторів Дияк, Прудкої та Заболотного зі всіх міст і сіл України, виконуємо їх швидко, якісно і в необмеженій кількості. На всі Ваші питання можуть відповісти наші онлайн-консультанти, які майже цілодобово знаходяться на зв'язку.

Телефонуйте: +380 637879549.

Ми раді співпраці з Вами!

Видавник: Літера

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

YzM2NjY5