Главная » ЗНО 2021 » Комплексне видання ЗНО 2021 Українська література Витвицька - ПІП -


        

Комплексне видання ЗНО 2021 Українська література Витвицька - ПІП -

Комплексна підготовка з української літератури до ЗНО 2021 С.А. Витвицька ( Підручники і посібники )

В наявності

 

Артикул: 9789660739000
Видавник: - Підручники і Посібники -
Сторінок: 464
Формат: А 4
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Призначення: Підготовка до ЗНО 2020
Надруковано: Тернопіль
Кількість: 5000
Ціна:
144,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Комплексне видання для підготовки до ЗНО 2021 з української літератури автор Світлана Витвицька (Підручники і посібники, Тернопіль, 2021 рік)

Чудово підготуватися до ЗНО 2021 за навчальним посібником «Українська література. Комплексне видання» автора С. Витвицької, видавництва «Підручники і посібники» Вам допоможе наш книжковий інтернет-магазин «SCHOOLDREAM». Тут Ви можете купити за ціною видавців необмежену кількість посібників зі знижками за опт, учителям і постійним покупцям.

Чим же гарний даний навчальний посібник?

На своїх 480 сторінках він розмістив основні відомості з української літератури кількох років вивчення, питання за якою зустрічалися або можуть зустрітися на зовнішньому незалежному оцінюванні чи державній підсумковій атестації. Надається саме той матеріал, за яким зазвичай складають тестові завдання.

Автор С. Витвицька у своєму «Комплексному виданні з української літератури» для підготовки до ЗНО-2021 за розділами уклала народну творчість, прадавню літературу і всі періоди української літератури, вказуючи в них основних поетів і письменників (якщо вони є) із відомостями про них, їхні найважливіші твори.

Про кожний твір є короткий зміст, головні цитати, названо героїв, указуються тема, ідея, літературні особливості твору, жанр, композиція, сюжет.

До всіх розділів надаються тренувальні тестові завдання, схожі на атестаційні за своєю структурою. Учні закріплюють пройдений матеріал за допомогою даних завдань, а потім перевіряють якість своїх відповідей (і рівня власної підготовленості) за збірничком, який міститься в кінці книги. Відповіді там надаються для самоконтролю і в допомогу вчителям.

Книга «Зовнішнє незалежне оцінювання. Українська література. Комплексне видання» тернопільського видавництва «Підручники і посібники» буде корисною учням під час вивчення української літератури, й учителям – для проведення поточних і підсумкових контрольних робіт, і наступним випускникам для підготовки до ЗНО й ДПА з літератури.

Замовляйте навчальні посібники з комплексної підготовки за телефонами чи онлайн і отримуйте зручним для Вас видом доставки через кілька днів. Якість обслуговування гарантуємо. Бажаємо успіхів у складанні ЗНО 2021 з української літератури!

 

Видавник: - Підручники і Посібники -

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

ZjM5N2I2