Главная » ЗНО 2021 » Комплексне видання ЗНО 2021 Хімія Березан О. - ПІП -


        

Комплексне видання ЗНО 2021 Хімія Березан О. - ПІП -

Комплексна підготовка з хімії до ЗНО 2021 О. Березан ( Підручники і посібники )

В наявності

 

Артикул: 9789660735033
Видавник: - Підручники і Посібники -
Сторінок: 368
Формат: А 4
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Призначення: Підготовка до ЗНО 2021
Надруковано: Тернопіль
Ціна:
144,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Комплексне видання для підготовки до ЗНО 2021 з хімії автор Ольга Березан (Підручники і посібники, Тернопіль, 2021 рік)

Навчальний посібник «Хімія. Комплексне видання. ЗНО 2021» автора Березан Ольги можна купити за ціною видавництва «Підручники і посібники» в нашому книжковому інтернет-магазині «SCHOOLDREAM».

Завдання ЗНО-2021 охоплюють увесь курс вивчення хімії у школі, три основні його розділи: загальну хімію, неорганічну й органічну хімії. За підручниками кількох років навчання готуватися до іспиту довго й незручно.

Кращий варіант підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання й державної підсумкової атестації в 11 класі – за спеціально створеною за всіма розділами книгою обсягом 384 сторінки під назвою «Комплексне видання. Хімія» автора Ольги Березан, видавництва «ПіП» міста Тернополя.

Даний посібник уміщує довідковий теоретичний матеріал, який найчастіше входить до атестацій. У процесі вивчення подається розв'язування типових задач, друкуються необхідні малюнки, формули, таблиці. Після проходження теми пропонуються тестові завдання, схожі за структурою на тести ЗНО, й навіть рекомендації щодо їхнього складання.

У кінці книги надаються відповіді до тестових завдань, за якими випускник може визначити рівень своїх знань і приділити особливу увагу погано засвоєному матеріалу.

Також до навчального посібника «Зовнішнє незалежне оцінювання. Хімія. Комплексне видання» автор О. Березан внесла всі завдання й відповіді ЗНО до 2021 року, які допоможуть іще раз усе повторити й закріпити.

Книга видавництва «Підручники і посібники» з комплексної підготовки з хімії буде корисною учням-старшокласникам і вчителям під час вивчення всіх розділів програми і проведення самостійних і контрольних робіт різного рівня.

Замовляйте цей дуже зручний навчальний посібник у роздріб чи оптом онлайн або за телефонами і складайте ЗНО на максимально високі бали! Оптові знижки всім забезпечені!

Видавник: - Підручники і Посібники -

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

ODgzNDUwMW