Главная » ЗНО 2021 » Комплексне видання ЗНО 2021 Географія Кузишин А. - ПІП -


        

Комплексне видання ЗНО 2021 Географія Кузишин А. - ПІП -

Комплексна підготовка з географії до ЗНО-2021 автори А. Кузишин, О. Заячук видавництво Підручники і посібники

В наявності

 

Артикул: 9789660737075
Видавник: - Підручники і Посібники -
Сторінок: 464
Формат: А 4
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Надруковано: Тернопіль
Кількість: 3000
Ціна:
144,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Комплексне видання для підготовки до ЗНО 2021 з географії автор Кузишин А. (Підручники і посібники, Тернопіль, 2021 рік)

«Комплексне видання. Географія. Зовнішнє незалежне оцінювання. ЗНО 2021» видавництва «Підручники і посібники» міста Тернополя – найзручніший і найнадійніший спосіб підготовки одинадцятикласника до складання ЗНО й ДПА. Купити даний збірник зовсім недорого Ви можете в нашому книжковому інтернет-магазині «Шкільна література». Ще дешевше – зі знижкою – обійдеться купівля вчителям, постійним покупцям і оптовим замовникам.

У чому ж виявляється особливість навчального посібника «Географія. Зовнішнє незалежне оцінювання. 2021. Комплексне видання» авторів А. Кузишина й О. Заячук, видавництва «ПіП»?

До книги обсягом 464сторінки увійшли всі розділи географії України та світу, які вивчалися протягом 6–11 класів, а точніше, ті основні теми з них, які постійно підлягають тестуванню з ДПА та ЗНО. Матеріал викладається стисло, береться до уваги найголовніше для запам'ятовування. Подача тем супроводжується необхідними мапами, світлинами, таблицями, які зустрічаються в завданнях зовнішнього незалежного оцінювання.

У кінці тем, із метою закріплення й перевірки знань, надруковані тренувальні тестові завдання з цього матеріалу, відповіді на які є наприкінці посібника. Таким чином, випускник може зразу перевірити якість засвоєння даної частини розділу й рушати далі або ж іще раз перечитати тези.

Крім цього, у книзі надаються завдання і відповіді ЗНО до 2021 року, за якими також можна вправлятися (адже навчальний матеріал не змінюється).

Опрацювання цієї книги з комплексної підготовки складе повну підготовленість до будь-якого іспиту нинішніх випускників і майбутніх.

Комплексне видання з географії авторів А. Кузишина та О. Заячук, видавництва «ПіП» буде корисним учителям під час викладання географії у будь-якому класі та в періоди перевірки знань учнів.

Замовляйте просто зараз чудовий навчальний посібник із підготовки до ЗНО-2021 й ДПА онлайн чи за телефонами. Ми завжди раді допомогти!

Видавник: - Підручники і Посібники -

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

OWVmNmU