Главная » ЗНО 2021 » Комплексне видання ЗНО 2021 Біологія Барна І. - ПІП -


        

Комплексне видання ЗНО 2021 Біологія Барна І. - ПІП -

Комплексна підготовка до ЗНО 2021 з біології Барна І. (Підручники і посібники)

В наявності

 

Артикул: 9789660736863
Видавник: - Підручники і Посібники -
Сторінок: 560
Формат: А 4
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Призначення: Підготовка до ЗНО 2021
Місто видавництва: Тернопіль
Ціна:
144,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Комплексне видання для підготовки до ЗНО 2021 з біології автор Іван Барна (Підручники і посібники, Тернопіль, 2021 рік)

Наш навчальний посібник заробить Вам бали на ЗНО 2021! Купіть зовсім недорого «Комплексне видання. Біологія. Зовнішнє незалежне оцінювання» Івана Барни з міста Тернопіль (видавництво «Підручники і посібники») в нашому книжковому інтернет-магазині «SCHOOLDREAM».

Цей дивовижний засіб допоможе виявити всі «білі плями» у Вашому кількарічному вивченні біології і зробить їх «кольоровими» й такими, які посядуть надійне місце серед Ваших широких і всебічних знань. Крім цього, Ви отримаєте впевненість у власних можливостях, яка допоможе подолати будь-який тест ЗНО з гідністю.

Навчальний посібник «Біологія. Зовнішнє незалежне оцінювання. Комплексне видання 2021» являє собою велику книгу об'ємом 512 сторінок, у якій за порядком вивчення протягом 5–6 років усіх найважливіших розділів біологічного життя на планеті, які найчастіше зустрічаються в зовнішньому незалежному оцінюванні, складено стислі тези з паралельним розв'язуванням задач, використанням малюнків, схем, формул, безпосередньо задіяних якимсь чином у справжніх атестаційних завданнях.

Після проходження навчальних тем старшокласникам пропонуються по 4 варіанти пробних тестів для закріплення і перевірки власних знань.

І навіть цим сюрпризи не закінчуються: наприкінці посібника розміщені відповіді до всіх тестових завдань і задач. Це ж просто чудово, що учень на місці перевірить якість своїх знань! Якщо вона виявиться незадовільною, то можна ще раз повторити певні теми, за якими були неточності.

Даний посібник стане в нагоді наступним старшокласникам у процесі навчання, при підготовці до ДПА й ЗНО 2021. І дуже корисним він буде для вчителів біології під час кількох років викладання тем та при тестовій перевірці знань учнів.

Замовити посібник «Біологія. Комплексне видання. ЗНО 2021» можна просто тут і зараз! Придбавайте літературу на клас і отримуйте чудові знижки на оплату товару.

Чекаємо на Ваші повідомлення!

 

Видавник: - Підручники і Посібники -

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

NzYxMjUyNW