Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 4 КЛАС » АНГЛІЙСЬКА МОВА » Книга для читання для 4 класу (поглиб) Карпюк -Лібра Терра-


        

Книга для читання для 4 класу (поглиб) Карпюк -Лібра Терра-

Книга для читання до підручника "Англійська мова" для 4 класу +аудіододаток (поглиб. вивчення) Карпюк О.

В наявності

 

Артикул: 978-617-609-049-6
Ціна:
45,00 Грн

в корзину:
  шт.  

В НМК для 4 класу включено книгу для домашнього читання. Вона містить яскраво проілюстровані комікси із казками та завданнями на розуміння й розвиток мовлення, що сприятиме подальшому удосконаленню учнівських навичок з читання й говоріння.

Книга для читання до підручника "Англійська мова" для 4-го класу входить до складу НМК, яке є завершенням серії навчальних видань, створених авторами для початкової школи з поглибленим вивченням англійської мови на основі Концепції креативного іншомовного навчання молодших школярів.

З одного боку, НМК пропонує ефективне вивчення іноземної мови як засобу спілкування, з іншого — особистісний розвиток учня засобами англійської мови. Збільшення кількості проектних і творчих завдань, їх інтерактивний характер — особливості нового НМК, покликаного навчити учнів використовувати мову і навчальний досвід, набутий у попередні роки.

Реалізація творчого потенціалу учня, усвідомлення школярем власних талантів і можливостей — цілі, поставлені авторами навчального видання у 4 класі. Саме за допомогою їх досягнення учні зможуть впевненіше підійти до іншомовного навчання в основній школі.

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

YjQwZG