Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 3 КЛАС » АНГЛІЙСЬКА МОВА » Книга для читання англійською мовою у початкових класах Карп’юк - Лібра Терра -


        

Книга для читання англійською мовою у початкових класах Карп’юк - Лібра Терра -

Read Me Book Книга для домашнього читання англійською мовою для учнів 3-4 класів Карп’юк О. + аудіододаток - компакт-диск ( Лібра Терра )

В наявності

 

Артикул: 978-617-609-053-3
Видавник: Лібра Терра
Ціна:
50,00 Грн

в корзину:
  шт.  

“Read Me Book for Primary School Children" - це книга для читання англійською мовою у 3-4 класах загальноосвітніх навчальних закладах. Вона містить яскраво проілюстровані казки у вигляді коміксів, які буде цікаво читати сучасній дитині.Мета видання — заохотити молодших школярів до читання англійською мовою, надати матеріал для самостійного опрацювання учнями та розвитку його навичок читання про себе та вголос, сприяти поповненню словникового запасу з англійської мови.Чітка і зрозуміла сруктура книги допоможе вчителю організувати читання по ролях або інсценізацію казок учнями. Простий мовний матеріал, його легкий виклад забезпечить доступність розуміння школярем та сприятиме підвищенню його впевненості у власних силах, що є одним із мотивуючих чинників у вивченні іноземної мови в початковій школі.

Видавник: Лібра Терра

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

OTVjZjhkO