Главная » ПІДРУЧНИКИ 10 КЛАС » ХУДОЖНЯ КУЛЬТУРА

Підручники з художньої культури для 10 класу

Шановні вчителі, десятикласники та інші покупці, підручник «Художня культура» для 10 класу української школи за чинною програмою можна купити за видавничою ціною тут, у нашому книжковому інтернет-магазині «Шкільна література», оптом чи в роздріб.

Більш детально – про підручники

Ми підібрали для продажу 2 підручники різних видавництв, одного рівня викладання, із грифами МОНУ, старанно оформлені.

Вони ознайомлять старшокласників із художньою культурою українців від найдавніших часів до сучасності, розподіленою за розділами на специфічні періоди за століттями й видами мистецтв: образотворча культура, музична, театральна, кіномистецтво й письменництво.

1. Підручник «Художня культура. 10. Рівень стандарту. Академічний рівень», написаний таким колективом авторів: Л. М. Масол, Н. Є. Миропольська, О. В. Гайдамака у видавництві «Ранок» міста Харкова; його обсяг – 204 сторінки.

2. Підручник «Художня культура. 10. Рівень стандарту. Академічний рівень», підготовлений до друку автором Л. В. Климовою у видавництві «Літера ЛТД» міста Києва; його обєм – 176 сторінок.

Оскільки обидві книги розповідають про одне і те ж саме, то й ілюстративний матеріал вони використовують подібний. Це – кольорові світлини й малюнки з зображенням старовинних будівель та їхнього інтерєру (фресок тощо), давніх знахідок у вигляді посуду, прикрас, знарядь праці та зброї з художнім оздобленням, скульптур, рельєфів і барельєфів, із зображенням перших книг, сцен із кінофільмів та спектаклів.

Якісне обслуговування від «SCHOOLDREAM»

Замовити будь-який підручник можна в необмеженій кількості, зі знижками за опт, учителям і постійним покупцям.

Заявки на літературу приймаються за телефонами чи онлайн, опрацьовуються наступного дня, й товари відправляються за всіма адресами України у зручний для клієнта спосіб.

Ми раді співпраці з Вами!

 


Грн
Грн
Художня культура Підручник 10 клас Масол Л.М.  - Ранок -empty
В підручнику «Художня культура 10 клас Масол Л.М.» навчальний матеріал викладений у доступній формі. Він спрямований на розвиток творчих здібностей, стимулює пізнавальний інтерес, забезпечує успішну
Художня культура Підручник 10 клас Масол Л.М.  - Ранок -
Оптова ціна 80,00 Грн

Ціна 100,00 Грн

В наявності
M2ZkMjAxZ