Главная » ЗНО 2021 » Хрестоматія ЗНО 2021 Українська література Авраменко - Грамота -


        

Хрестоматія ЗНО 2021 Українська література Авраменко - Грамота -

Хрестоматія з української літературм для підготовки до ЗНО 2021 Авраменко О.М. (Грамота)

В наявності

 

Артикул: 978-966-349-837-9
Видавник: Грамота
Сторінок: 416
Формат: 60x90
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Призначення: Підготовка до ЗНО 2021
Особливість: Оновлена
Надруковано: Київ
Кількість: 5000
Ціна:
135,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Хрестоматія з української літератури до ЗНО 2021 автор Олександр Авраменко (Грамота, Київ, 2021)

Купити за видавничою ціною посібник «Українська література. Хрестоматія для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання» упорядника Авраменка О. М., підготовлений до друку в київському видавництві «Грамота», можна в нашому книжковому інтернет-магазині «SCHOOLDREAM» у необмеженій кількості.

Хрестоматія, розміщена на 495 сторінках, являє собою збірку періодів і тем зі всього курсу вивчення української літератури (від 6 по 11 класи), які найчастіше охоплюються завданнями ЗНО і найвірогідніше можуть зустрітися на іспитах поточного навчального року.

Протягом кількох класів навчання школярі користувалися багатьма хрестоматіями з української літератури, і весь вивчений матеріал навіть неможливо вкласти до одного посібника. Для випускників у стислій формі подається головне з вивченого, тому його слід ретельно опрацювати.

У «Хрестоматії з української літератури для підготовки до ЗНО 2021» автора-упорядника Авраменка О. М., видавництва «Грамота», спочатку подається зміст за періодами й темами вивчення, в якому позначаються автори (або жанри – у фольклорі) та їхні найвідоміші твори.

В основній частині книги ліричні твори (сонети, пісні, думи, балади, байки та ін.) друкуються у повному обсязі, ліро-епічні – з деякими скороченнями, малі епічні (оповідання, новели) – зі скороченням, а романи, повісті – у значному скороченні, причому, майже в усіх випадках надається стислий переказ пропущеного змісту.

Перед поданням художнього твору друкуються відомості про автора, його стиль як письменника, мовно-виражальні засоби, позначаються жанр, сюжет, композиція, тема, ідея твору, перелічуються основні герої. Подані уривки являють собою основну літературну цінність скорочених творів.

Читаючи хрестоматію, можна виділяти олівцем словесні характеристики, влучні вислови героїв, особливості мови та зовнішнього вигляду, робити ремарки на полях.

Замовити «Хрестоматію з української літератури для підготовки до ЗНО» Авраменко О. можна в роздріб та оптом (зі знижками) за електронною адресою  schooldream@ukr.net або за телефонами  +380637879549 у наших онлайн-консультантів.

Бажаємо всім успіхів у складанні ЗНО 2021 року! До зв'язку!

Видавник: Грамота

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

YzAwYj