Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 9 КЛАС » ХІМІЯ » Хімія Зошит для самостійних і контрольних робіт 9 клас Титаренко - Весна -


        

Хімія Зошит для самостійних і контрольних робіт 9 клас Титаренко - Весна -

Хімія Зошит для самостійних і контрольних робіт Тест-контроль + Вкладка: Лабораторні роботи і навчальні проекти Календарно - Тематичне планування 9 клас автор Титаренко видавництво Весна

В наявності

 

Артикул: 978-617-686-418-9
Видавник: Весна
Сторінок: 64+80
Формат: 84x108
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Країна виробник: Україна
Місто видавництва: Харків
Ціна:
32,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Хімія Зошит для самостійних і контрольних робіт Тест-контроль + Вкладка: Лабораторні роботи і навчальні проекти Календарно - Тематичне планування 9 клас автор Титаренко видавництво Весна.

Даний робочий зошит містить тестові завдання для поточного та тематичного оцінювання знань і вмінь учнів, а також зошит для лабораторних дослідів та практичних робіт, передбачених чинною програмою з хімії для 9 класу. Неодмінною рисою зошита є наявність усіх самостійних і контрольних робіт, розроблених у форматі тестування. Пропоноване навчальне видання допоможе вчителеві здійснити ефективний контроль над засвоєнням учнями навчального матеріалу, а учневі — зорієнтуватися в тестових завданнях і набути навичок швидкого та безпомилкового заповнення бланка відповідей. Крім того, зошит може використовуватися школярами для самостійної підготовки до роботи з тестовими завданнями та самоперевірки.Пропоновані тести й лабораторні досліди та практичні роботи розраховані на учнів загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів хімії.

За новою програмою.

Можливо замовити на нашому сайті за телефонами: +38(063)7879549.
При оптових замовленнях (на класи) – гнучка система знижок від ціни виробника, безкоштовна доставка по Україні.

Видавник: Весна

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

OTdkMTMw