Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 8 КЛАС » ХІМІЯ » Хімія Зошит для самостійних і контрольних робіт 8 клас Титаренко - Весна -


        

Хімія Зошит для самостійних і контрольних робіт 8 клас Титаренко - Весна -

Хімія Зошит для самостійних і контрольних робіт Тест-контроль + Вкладка: Лабораторні роботи і навчальні проекти Календарно - Тематичне планування 8 клас автор Титаренко видавництво Весна

В наявності

 

Артикул: 978-617-686-610-7
Видавник: Весна
Сторінок: 64+48
Формат: 84x108
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Країна виробник: Україна
Місто видавництва: Харків
Серія: Тест - Контроль
Ціна:
32,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Хімія Зошит для самостійних і контрольних робіт Тест-контроль + Вкладка: Лабораторні роботи і навчальні проекти Календарно - Тематичне планування 8 клас автор Титаренко видавництво Весна.

Даний робочий зошит Тест-контроль Хімія для самостійних і контрольних робіт 8 клас (нова програма) Н. Титаренко видавництва "Весна" містить тестові завдання для поточного та тематичного оцінювання учнів. Невід’ємною рисою зошита є наявність усіх самостійних і контрольних робіт, передбачених чинною програмою, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Навчальне видання допоможе вчителеві здійснити ефективний контроль засвоєння учнями навчального матеріалу, а учневі — зорієнтуватися у тестових завданнях і набути навичок швидкого та безпомилкового заповнення бланка відповідей.

Пропоновані тести розраховані на учнів загальноосвітніх навчальних закладів та вчителів хімії.

Оцінювання навчальних досягнень у тестовій формі застосовують на різних рівнях навчання. Деякі дослідження зарубіжних науковців дозволяють констатувати, що в їхніх країнах немає жодного учня, який за період навчання у школі не тестувався хоча б один раз. Це зумовлено тим, що тести для оцінювання навчальних досягнень мають низку переваг: можливість кількісно виміряти рівень і структуру знань та складність завдань; об’єктивність оцінки та повне охоплення знань під час тестування; систематичність контролю та індивідуальний підхід до навчання кожного учня; технологічність тестів (автоматизація процесу навчання й контролю).

В Україні тести у навчальних закладах із різною інтенсивністю застосовують понад двадцять років. Але вміння працювати з цією формою завдань ще потребує вдосконалення. Тому вчителю необхідно під час навчального процесу приділяти певну увагу навчанню учнів роботи з тестами і їх структурними елементами.

Метою посібника є сприяння формуванню в учнів навичок роботи з тестовими матеріалами як завданнями специфічної форми; оптимізація проведення педагогічного оцінювання; об’єктивізація процесу оцінювання результатів навчання.

Зошит містить самостійні роботи і тематичні контрольні роботи у формі тестування. Два паралельних за змістом варіанти кожного з тестів дозволять уникнути списування учнів. Форми завдань у тестах відповідають формам, які використовують під час державної підсумкової атестації й зовнішнього незалежного оцінювання. До кожного завдання подано певну кількість тестових балів, що відповідає когнітивному рівню цих завдань і сприяє об’єктивності їх оцінювання.

Перфорація на аркушах зошита, а також розміщення кожної роботи на окремому аркуші дозволяє вилучати й зберігати контрольні роботи в кабінеті хімії згідно з інструкціями Міністерства освіти і науки України.

Можливо замовити на нашому сайті за телефонами: +38(063)7879549.
При оптових замовленнях (на класи) – гнучка система знижок від ціни виробника, безкоштовна доставка по Україні.

Видавник: Весна

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

NWRlYT