Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 8 КЛАС » ХІМІЯ » Хімія зошит для практичних робіт 8 клас Лашевська Г.А. - Генеза -


        

Хімія зошит для практичних робіт 8 клас Лашевська Г.А. - Генеза -

Зошит для практичних робіт, лабораторних дослідів і домашнього експерименту з хімії для 8 класу Лашевська Г.А., Лашевська А.А. ( Генеза )

В наявності

 

Артикул: 978-966-11-0726-6
Видавник: Генеза
Сторінок: 32
Друк: Монохром
Ціна:
34,00 Грн

в корзину:
  шт.  

"Хімія зошит для практичних робіт 8 клас" автора Лашевська Г. видавництва "Генеза" є складником навчально-методичного комплекту з хімії. У ньому (у вкладці) наведено інструкції та завдання до двох практичних робіт. Також у зошиті є інструктивні матеріали до лабораторних дослідів і домашніх експериментів, допоміжні запитання й завдання різної складності.

Використання зошита не лише допоможе вам правильно виконати хімічний експеримент, оформити звіт, а й розширити та поглибити знання про світ речовин, розвинути навички проведення досліджень.Ваша робота буде успішною та плідною, якщо ви дотримуватиметесь певних правил. Попередньо ознайомтеся зі структурою і змістом зошита, зверніть увагу на систему умовних позначок. Учитель повідомить вас про форму роботи з виконання завдань (індивідуальна, парна тощо), якщо інструкцією передбачено варіанти.

Під час домашньої підготовки до практичних робіт уважно вивчайте інструкцію за підручником, повторюйте теоретичний матеріал, щоб актуалізувати знання, мобілізувати набутий досвід експериментування.

Завдання, які є у практичних роботах, допоможуть вам здійснити екс-прес-самоконтроль - визначити готовність до виконання їх або перевірити рівень засвоєння нових знань і умінь. Допоміжні запитання стануть вам у пригоді під час описування спостережень, адже мають на меті привернути увагу до головного, суттєвого.

Перед практичною роботою повторіть правила безпечної праці в кабінеті хімії. Сформулюйте мету роботи та обміркуйте послідовність дій. Метою роботи має бути розв’язання тієї проблеми, яка сформульована в заголовку, або отримання знання про предмет, що винесений у заголовок.

Робіть необхідні записи в зошиті відразу піодя виконання досліду. їх можна оформлювати в різні способи. Після виконання роботи зіставте її мету з одержаними результатами і запишіть узагальнювальний висновок. Він має відповідати меті роботи й містити найбільш значущі відомості про вивчені речовини і процеси.

Пишите нам или звоните:

+380 637879549; +380 971899420.

 

Видавник: Генеза

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

MWVkNzJ