Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 8 КЛАС » ХІМІЯ » Хімія Зошит для практичних і контрольних робіт 8 клас О. Дубовик - Грамота -


        

Хімія Зошит для практичних і контрольних робіт 8 клас О. Дубовик - Грамота -

Зошит для практичних і контрольних робіт з хімії для 8 класу О.А. Дубовик ( Грамота )

В наявності

 

Артикул: 978-966-349-590-3
Видавник: Грамота
Сторінок: 48
Формат: А 5
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Надруковано: 2016
Ціна:
24,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Зошит для практичних і контрольних робіт з хімії для 8 класу О.А. Дубовик видавництва "Грамота" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

Цей навчальний посібник призначений для оформлення учнями 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів практичних і контрольних робіт. Відповідно до чинної програми з хімії для загальноосвітніх навчальних закладів у зошиті вміщено дві практичні та чотири контрольні роботи.

Оцінювання виконання й оформлення учнями практичних робіт здійснюється згідно з поданими нижче критеріями оцінювання навчальних досягнень учнів.

Кожна контрольна робота складається з двох рівнинних за складністю варіантів, що містять чотири типи завдань. Час виконання роботи — 45 хв.

У контрольних роботах пропонуються завдання на вибір однієї правильної відповіді з чотирьох запропонованих. Завдання вважається виконаним правильно, якщо учень (учениця) обрав (обрала) лише одну відповідь, яка і є правильною.

У завданнях на встановлення відповідностей до завдань, позначених буквами, необхідно вибрати один правильний варіант відповіді з тих, які позначені цифрою, і зробити відмітку у відповідній клітинці таблиці, що розташована біля завдання. Правильне встановлення всіх відповідностей оцінюється максимальною кількістю балів (їх позначено в дужках) за це завдання.

Зошит для практичних і контрольних робіт з хімії для 8 класу О.А. Дубовик видавництва "Грамота" можна купити за

телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

 

Видавник: Грамота

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

MjU3M