Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 10 КЛАС » ХІМІЯ » Хімія зошит для поточного оцінювання 10 клас С.Т. Гога - ПЕТ -


        

Хімія зошит для поточного оцінювання 10 клас С.Т. Гога - ПЕТ -

Зошит для поточного та тематичного оцінювання з хімії для10 класу С.Т. Гога, Ю.В. Ісаенко ( ПЕТ )

В наявності

 

Артикул: 978-966-1640-89-3
Видавник: ПЕТ
Сторінок: 40+40
Формат: А 4
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Надруковано: 2016
Ціна:
32,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Зошит для поточного та тематичного оцінювання з хімії для10 класу С.Т. Гога, Ю.В. Ісаенко видавництва "ПЕТ" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

Сьогодні розроблено різноманітні ефективні та надійні засоби оцінювання знань учнів. Завдання в тестовій формі залишаються ефективною формою перевірки, об’єктивного оцінювання рівня засвоєння учнями навчального матеріалу з хімії.

Запропонований посібник «Хімія. 10 клас: зошит для поточного та тематичного оцінювання» призначений для здійснення вчителем поточного, періодичного, підсумкового контролю навчальних досягнень учнів. Завданпя в тестовій формі розроблено відповідно до чинної програми, затвердженої Міністерством освіти і науки України (академічний рівень).

Завдання у тестовій формі мають свої переваги, серед яких: простота перевірки, можливість перевірити великий обсяг навчального матеріалу, велика кількість учпів, які можуть одночасно проходити тестування.

Відкриті завдання на розв’язування задач дозволяють учителю більш повно і точно перевірити знання, вміння, навички учнів, а учням — навчитися робити послідовні кроки під час вирішення задач тощо.

Матеріали посібника можуть бути використані як для діагностичйого (самостійні роботи до кожної теми), так і для підсумкового оцінювання (контрольні роботи за кожною темою).

Діагностування на основі виявлення знань учнів дає змогу максимально конкретизувати дії вчителя й учнів під час підсумкових занять.

До посібника додано зошит для лабораторних робіт, який укладено відповідно до чинної програми, затвердженої Міністерством освіти і науки України.

Під час складання державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання учні повинні вміти користуватися бланками відповідей. Саме з цією метою у поданому зошиті наявні бланки до кожної самостійної та контрольної роботи. Але використовувати їх чи ні під час перевірки знань учнів, залишається на розсуд учителя.

Зошит для поточного та тематичного оцінювання з хімії для10 класу С.Т. Гога, Ю.В. Ісаенко видавництва "ПЕТ" можна купити за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

Видавник: ПЕТ

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

NDM2N