Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 8 КЛАС » ХІМІЯ » Хімія Зошит для лабораторних дослідів для 8 класу О.В. Григорович - Ранок -


        

Хімія Зошит для лабораторних дослідів для 8 класу О.В. Григорович - Ранок -

Зошит для лабораторних дослідів і практичних робіт з хімії для 8 класу (нова програма) О.В. Григорович, І.І. Черевань ( Ранок )

В наявності

 

Артикул: 978-617-09-3020-0
Видавник: Ранок
Сторінок: 32+16
Друк: Монохром
Ціна:
19,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Перед вами зошит для лабораторних дослідів і практичних робіт з хіміїдля 8 класу (нова програма) О.В. Григорович, І.І. Черевань видавництва "Ранок". У ньому ви знайдете поетапні інструкції для їх виконання, а також правила безпеки під час виконання робіт.

Зошит для лабораторних дослідів і практичних робіт містить додаток. У ньому подано інструкції для проведення домашніх експериментів та теоретичний матеріал, що допоможе вам підготуватися до лабораторних дослідів і практичних робіт.

Домашні експерименти ви виконуватимете в домашніх умовах під наглядом батьків. Це нескладні, але цікаві досліди з речовинами та матеріалами, які ви застосовуєте в побуті. Виконуючи ці експерименти, ви переконаєтеся в тому, що хімія — надзвичайно цікава наука про речовини та їх перетворення.

Лабораторні досліди і практичні роботи ви виконуватимете в класі. Щоб найкраще підготуватися до них, необхідно повторити відповідний теоретичний матеріал і виконати завдання. Тоді роботу на уроці ви виконаєте свідомо й швидко.

Замовлення за  телефонами:

+380 637879549; +380 971899420.

 

Видавник: Ранок

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

Y2QyZmM0OT