Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 8 КЛАС » ХІМІЯ » Хімія робочий зошит 8 клас О.Г. Ярошенко - Оріон -


        

Хімія робочий зошит 8 клас О.Г. Ярошенко - Оріон -

Робочий зошит з хімії для 8 класу О.Г. Ярошенко ( Оріон )

В наявності

 

Артикул: 978-617-7355-54-9
Видавник: Оріон
Сторінок: 144
Формат: А 5
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Ціна:
26,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Робочий зошит з хімії для 8 класу  О.Г. Ярошенко видавництва "Оріон" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

Цей зошит допоможе вам підготуватися до всіх занять із хімії. У будь- який час ви зможете ознайомитись із темами занять, дізнатись, коли будуть проводитись контрольні та практичні робити і завчасно підготуватися до них. Також у ньому буде зручно робити записи під час пояснення вчителем нового матеріалу (для цього є рубрика «Ваш конспект»).

Для навчального спілкування у малих групах й оформлення одержаних результатів до зошита включена рубрика «Попрацюйте групами». У рубриці «Хімія — це життя: сторінка природодослідника» відведено місце для запису результатів виконаних на уроках лабораторних дослідів, а також завдання домашніх експериментів.

До рубрики «Знаємо, розуміємо» вміщені запитання й завдання, що актуалізують основний навчальний матеріал за темою заняття, виконувати їх ви будете, здебільшого, усно. Різнопланові за змістом завдання рубрики «Застосовуємо» відповідають державним вимогам до рівня загальноосвітньої підготовки учнів з хімії, їх слід виконувати письмово. Успішне виконання завдань цієї рубрики додасть вам впевненості й дозволить самостійно зробити висновок щодо рівня сформованості предметної компетентності.

Щоб повніше використати можливості групової навчальної діяльності, як ефективного засобу формування комунікативної й предметної компе- тентностей, до кожної з чотирьох навчальних тем включені по кілька робочих семінарів (усього 10). Кожен семінар складається з трьох частин. У першій і другій частинах ви попрацюєте групами, а третя містить диференційовані завдання для проведення письмової перевірки індивідуальних навчальних досягнень. Кожному учню, на основі самооцінки, потрібно обрати й виконати посильний варіант.

З робочим зошитом слід працювати систематично, виконувати всі завдання, відповіді формулювати чітко й лаконічно, записи вести охайно й грамотно. Тоді цей зошит стане у пригоді кожному з вас і в наступних класах для повторення й актуалізації найважливішого навчального матеріалу з хімії.

Зошит розроблено у повній відповідності зі змістом навчальної програми з хімії для учнів основної школи, тож його можна використовувати незалежно від того, за підручником яких авторів ви навчаєтесь.

Робочий зошит з хімії для 8 класу  О.Г. Ярошенко видавництва "Оріон" можна купити за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

Видавник: Оріон

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

ZTUyODdk