Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 8 КЛАС » ХІМІЯ » Хімія робочий зошит 8 клас О.А. Іванащенко - Школяр -


        

Хімія робочий зошит 8 клас О.А. Іванащенко - Школяр -

Робочий зошит з хімії для 8 класу О.А. Іванащенко, І.Г. Михайлова містить додаток Зошит для практичних робіт та тематичного контролю знань з хімії учня 8 класу ( Школяр )

В наявності

 

Артикул: 978-966-1650-17-5
Видавник: Школяр
Сторінок: 112+16
Формат: А4
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Ціна:
35,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Робочий зошит з хімії для 8 класу О.А. Іванащенко, І.Г. Михайлова, містить додаток Зошит для практичних робіт та тематичного контролю знань з хімії учня 8 класу видавництва "Школяр" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

В 7 класі ви почали вивчати нову для вас науку — хімію, зрозуміли та засвоїли початкові хімічні поняття, опанували навчальний матеріал про просту речовину — кисень та складну речовину — воду. Але світ хімії чарівний і різноманітний. У 8 класі ви відкриєте для себе основний закон хімії — Періодичний закон Д. І. Менделєєва; дізнаєтеся більше про природу речовин — будову атома та хімічний зв’язок; ознайомитеся з тим, як виконувати обчислення за хімічною формулою речовини та рівнянням хімічної реакції; зрозумієте, як класифікують складні неорганічні речовини, дізнаєтеся про їхні властивості, способи добування та галузі застосування; отримаєте задоволення від хімічних дослідів.

Перед вами зошит, який допоможе вам краще засвоїти хімічні поняття, зробить уроки хімії цікавими і захоплюючими. За своєю структурою, логікою викладу матеріалу він продовжує і розвиває знання з хімії, здобуті вами за допомогою «Робочого зошита з хімії для 7 класу».

Усвідомити новий навчальний матеріал допоможе виконання завдань під рубрикою Складаємо разом опорний конспект. Використання таблиць і схем полегшить розуміння та запам’ятовування найважливіших теоретичних відомостей. Опис лабораторних дослідів, практичних робіт дасть змогу зосередитися на виконанні хімічного експерименту та чіткому занотуванні дій, спостережень, висновків. Запропоновані алгоритми розв’язування хімічних задач допоможуть навчитися виконувати обчислення за хімічними формулами та застосувати набуті вміння під час виконання розрахунків за хімічними реакціями.

Дуже важливо, щоб знання були закріплені практично. Потренуватися в застосуванні здобутих знань і пересвідчитися в їх засвоєнні допоможе виконання завдань рубрик Тренувальні вправ, Самостійна робота та Сторінка взаємозаліку та самоконтролю. Завдання для самостійної роботи сформовано з поступовим ускладненням. Після вивчення теми чи її логічно завершеної частини, виконавши завдання рубрики Узагальнення знань, ви маєте змогу успішно підготуватися до тематичного контролю знань.

Для найбільш зацікавлених учнів пропонується рубрика Для кмітливих. Вона допоможе вам підвищити рівень знань, підготуватися до хімічної олімпіади.

Зошит розроблено відповідно до вимог навчальної програми з хімії для учнів 8 класу. Це дає змогу використовувати його незалежно від того, за підручником якого автора ви навчаєтеся.

Робочий зошит з хімії для 8 класу О.А. Іванащенко, І.Г. Михайлова, містить додаток Зошит для практичних робіт та тематичного контролю знань з хімії учня 8 класу видавництва "Школяр" можна купити за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

Видавник: Школяр

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

ZTMwNDc5Y2