Главная » ПІДРУЧНИКИ 8 КЛАС » ХІМІЯ » Хімія підручник 8 клас П.П. Попель - Академія -


        

Хімія підручник 8 клас П.П. Попель - Академія -

Підручник хімія для 8 класу П.П. Попель, Л.С. Крикля ( Академія )

В наявності

 

Артикул: 978-966-580-482-6
Видавник: Академія
Сторінок: 240
Формат: А 5
Друк: Повноколір
Обкладинка: Тверда
Надруковано: 2016
Ціна:
140,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Підручник хімія для 8 класу П.П. Попель, Л.С. Крикля видавництва "Академія" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

На уроках хімії в 7 класі відбулося ваше знайомство із цікавою наукою про речовини та їх перетворення. Ви опанували хімічну мову, з’ясували, що називають хімічним елементом, як позначають їх та утворені ними речовини, навчилися записувати хімічні рівняння, здійснювати найпростіші хімічні розрахунки, виконувати досліди. Вам стало відомо, що речовин існує безліч, а частинок, із яких вони складаються, — лише три типи: атом, молекула і йон. Ви дізналися багато цікавого про Оксиген — один із найважливіших хімічних елементів, про властивості його простої речовини — кисню і сполуки з Гідрогеном — води. Довідалися про інші оксиди, а також продукти їх реакцій з водою — основи та кислоти.

У 8 класі хімія розкриє нові таємниці. Ви вже знаєте, що у світі хімічних елементів та простих речовин існує певний порядок. Про це свідчить періодичний закон, відкритий майже 150 років тому видатним ученим Дмитром Івановичем Менделєєвим. Невдовзі ви переконаєтесь у тому, що періодичний закон поширюється і на складні речовини.                                               *

На уроках хімії в цьому навчальному році йтиметься про будову атомів, молекул, йонів, про те, чому і як саме сполучаються найменші частинки в кожній речовині. Значну увагу буде зосереджено на найважливіших групах (класах) сполук, вивченні їх хімічних властивостей. Упевнені, що ви отримаєте задоволення від нових хімічних дослідів.

Підручник хімія для 8 класу П.П. Попель, Л.С. Крикля видавництва "Академія" можна купити за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

Видавник: Академія

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

ODYzNzczZT