Главная » ПІДРУЧНИКИ 8 КЛАС » ХІМІЯ » Хімія Підручник 8 клас (нова програма) С.В. Василенко - Освіта -


        

Хімія Підручник 8 клас (нова програма) С.В. Василенко - Освіта -

Підручник з хімії для 8 класу (нова програма) С.В. Василенко, Я.Ю. Коваль ( Освіта )

В наявності

 

Артикул: 978-617-656-527-7
Видавник: Освіта
Сторінок: 192
Друк: Повноколір
Ціна:
250,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Підручник з хімії для 8 класу (нова програма) С.В. Василенко, Я.Ю. Коваль видавництва "Освіта".

Хімія має велике значення для розуміння багатьох явищ, вивчення біології, фармакології, медицини. Без знання хімії неможливо усвідомити процеси, що відбуваються в організмі людини. У 2015 році, коли створювали цей підручник, було присуджено Нобелівську премію з хімії за дослідження біохімічних механізмів відновлення ДНК, що допоможуть боротися з важкими спадковими хворобами.

Розуміння хімічних явищ потребує не лише вміння розрізняти, пояснювати, а ще й уявляти невидиме, «зазирати» усередину речовини чи процесу.

Наш підручник просто і доступно розповість про такі важливі розділи неорганічної хімії, як будова атома, періодичний закон та періодична система хімічних елементів, будова речовини, основні класи неорганічних сполук.

У підручнику наведено детальні алгоритми визначення ступенів окиснення, розв’язування задач, характеристики елементів зд місцем у періодичній системі тощо. Використано сучасний спосіб графічного подання відомостей, тобто короткий зміст матеріалу подано у стилі скрайбінгу. Також у підручнику багато інфографіки, малюнків, фотографій, схем. Використовуючи ці матеріали, ви зможете опановувати навчальний матеріал не тільки з вчителем, а й самостійно.

Зверніть увагу на структуру підручника! Наїпочатку кожного параграфа подано проблемні запитання або твердження, відповісти на які ви зможете після його опрацювання.

Врахувавши, що ви дуже різні: хтось із вас пов’яже своє життя із хімією, а когось не дуже цікавлять глибокі знання з цього предмета, ми виділяємо основний та додатковий матеріали, на плашках даємо інформацію з історії хімії, цікаві факти.

Сьогодення диктує сучасній молоді свої вимоги. Основними з них є вміння самостійно знаходити та опрацьовувати необхідну інформацію, працювати в команді, досягати поставлених цілей. Проекти, що наведено в підручнику, передбачають вашу самостійну групову навчальну діяльність, проведення досліджень, визначення ролей, розподілення завдань та відповідальності за результат, що потребує, окрім знань, вашого життєвого досвіду та уяви.

Замовлення підручника за  телефонами:

+380 637879549; +380 971899420.

Видавник: Освіта

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

NDgwYjg