Главная » ПІДРУЧНИКИ 8 КЛАС » ХІМІЯ » Хімія підручник 8 клас М. Савчин - Грамота -


        

Хімія підручник 8 клас М. Савчин - Грамота -

Підручник з хімії для 8 класу М. Савчин ( Грамота )

В наявності

 

Артикул: 978-966-349-578-8
Видавник: Грамота
Сторінок: 224
Формат: А 5
Друк: Повноколір
Обкладинка: Тверда
Надруковано: 2016
Ціна:
270,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Підручник з хімії для 8 класу М. Савчин видавництва "Грамота" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

У 8 класі ви продовжуєте вивчати хімію — науку про речовини, їх будову та властивості. Цього року ви детальніше ознайомитеся з періодичним законом і структурою періодичної системи та будовою речовин. Це забезпечить свідоме вивчення неорганічних сполук: оксидів, кислот, основ, солей, їх складу, будови й властивостей.

Під час вивчення хімії у 8 класі ви будете формувати предметні й ключові компетентності, розуміння того, наскільки важливими є хімічні знання для сучасної людини.

Збагатити, розширити й поглибити знання про хімічні елементи й сполуки вам допоможе підручник. Він складається з окремих тем і параграфів, у кожному з яких виокремлено підпункти й рубрики, які вам уже відомі з 7 класу.

Для полегшення роботи з підручником у ньому подано умовні позначення рубрик (див. с. 2).

Ознайомтеся зі змістом підручника, зверніть увагу на запропоновані програмою навчальні теми, повторіть основні питання курсу хімії, що розглядалися в 7 класі. У змісті кожного параграфа є рубрика, що зорієнтує на результати, яких необхідно досягти. У тексті параграфів уміщено запитання та завдання, за допомогою яких ви зможете пригадати вже відомий вам матеріал або поглибити свої знання під час вивчення нового. Після кожного параграфа є узагальнення, розроблено завдання для самоконтролю, що розташовані в порядку зростання їх складності. Інші рубрики ставлять за мету допомогти вам навчитися досліджувати властивості речовин і спостерігати результати ваших досліджень, самостійно виконувати практичні роботи, робити обчислення, формулювати висновки, готувати навчальні проекти. Швидко пригадати опрацьований матеріал вам допоможуть подані наприкінці кожної теми узагальнення, підготовлені у вигляді схем. У них сконцентровано всі найважливіші поняття, визначення, формули, що розглядалися в темах.

Допоможуть у роботі «Словник хімічних термінів» і метний покажчик», подані наприкінці підручника.

Тож запрошую вас у нову подорож світом неорганічної хімії.

Бажаю успіхів!

Підручник з хімії для 8 класу М. Савчин видавництва "Освіта" можна купити за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

 

Видавник: Грамота

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

OTc4ZTRjZG