Главная » МЕТОДИКА ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ » Хімія Опорні конспекти 8 клас Н. Титаренко - Весна -


        

Хімія Опорні конспекти 8 клас Н. Титаренко - Весна -

Опорні конспекти з хімії для 8 класу Н. Титаренко ( Весна )

В наявності

 

Артикул: 978-617-686-356-4
Видавник: Весна
Сторінок: 160
Друк: Монохром
Ціна:
20,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Опорні конспекти з хімії для 8 класу Н. Титаренко видавництва "Весна".

Навчальний посібник містить опорні конспекти щодо усіх тем навчальної програми з хімії для 8 класу. Після кожної теми в рубриці «Перевірте себе» запропоновані завдання у тестовій формі, які допоможуть перевірити рівень засвоєння матеріалу теми і, в разі потреби, ще раз його доопрацювати. Також посібник містить тематичні тестові завдання різноманітної форми, які дають змогу вдосконалювати роботу з різними формами тестових завдань і перевіряти рівень вивчення матеріалу всієї теми. Така повторна перевірка сприятиме більш ґрунтовному засвоєнню навчального матеріалу. З метою полегшення перевірки виконання тестових завдань у посібнику використано наскрізну нумерацію завдань у межах теми.

Для зручного та якіснішого засвоєння матеріалу з курсу хімії для 8 класу матеріал посібника містить рубрики «Іменний покажчик», «Фізичні властивості деяких простих речовин», «Фізичні властивості деяких складних речовин», «Глосарій», таблиці «Періодична система хімічних елементів Д. І. Менделєєва» (коротка і довга форми), «Розчинність основ, кислот, амфотерних гідроксидів і солей у воді (за температури 20-25 °С)», «Ряд активності металів».

Навчальний посібник можуть використовувати восьмикласники як для опанування нового матеріалу, так і під час повторення. Корисним видання буде і для вчителя-початківця, оскільки слугуватиме йому орієнтиром у навчанні предмета. Досвідченому вчителю видання допоможе оптимізувати навчальний процес. Посібник також можуть використовуватистуденти та викладачі педагогічних навчальних закладів.

Замовлення за телефонами:

+380 637879549; +380 971899420.

 

Видавник: Весна

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

YTE2MTk1