Главная » ДОВІДНИКИ І ПОСІБНИКИ » ХІМІЯ » Хімія Довідник для абітурієнтів та школярів М. Гриньова - Літера -


        

Хімія Довідник для абітурієнтів та школярів М. Гриньова - Літера -

Довідник з хімії для абітурієнтів та школярів. Підготовка до ДПА та ЗНО М. В. Гриньова, Н. І. Шиян, Ю. В. Самусенко ( Літера )

В наявності

 

Артикул: 9789661789059
Видавник: Літера
Сторінок: 464
Формат: 100х70
Друк: Монохром
Обкладинка: Тверда
Країна виробник: Україна
Місто видавництва: Київ
Ціна:
230,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Купити за видавничою ціною навчальний посібник «Хімія. Довідник для абітурієнтів та школярів. Повний курс підготовки для вступу до вищих навчальних закладів» авторів Гриньової М. В., Шиян Н. І., Самусенко Ю. В. та ін., видавництва «Літера ЛТД» міста Києва можна тут, у нашому книжковому інтернет-магазині «Шкільна література».

Якими ж видами підготовки до ЗНО, ДПА й навіть – до звичайних поточних і тематичних контрольних робіт забезпечить школярів, випускників, абітурієнтів, учителів хімії та студентів даний довідник?

Що ж являє собою цей чудовий навчальний довідник з хімії?

Книга обсягом 464 сторінки з м'якою ламінованою обкладинкою укладена у відповідності до програми зовнішнього незалежного оцінювання з хімії, тобто, подається не весь матеріал, вивчений протягом кількох років навчання у школі, а лише той, що в будь-якому вигляді буде задіяний у матеріалах ЗНО (а також – і ДПА).

Автори посібника М. В. Гриньова, Н. І. Шиян, Ю. В. Самусенко та ін. спочатку розміщують у книзі «Довідник для абітурієнтів та школярів. Хімія. Повний курс підготовки для вступу до вищих навчальних закладів» теоретичні основи загальної, неорганічної та органічної хімії, укладені за розділами.

У кінці розділів випускникам та абітурієнтам пропонуються вправи, тестові завдання й задачі, типові для даного матеріалу, з певними поясненнями, розв'язаннями й відповідями, щоб вони змогли закріпити теорію, проконтролювати власні знання та вміння і вжити додаткових заходів у вигляді повторного читання тощо, якщо це потрібно.

Виконавши і прочитавши все запропоноване авторами «Довідника для абітурієнтів і школярів із хімії» київського видавництва «Літера ЛТД», школярі відчують себе готовими до іспитів будь-якого рівня.

Якісна підготовка до ЗНО та ДПА з довідниками від SCHOOLDREAM.

Шановні покупці, замовляйте просто зараз ці чудові навчальні посібники в необмеженій кількості (зі знижками) і за будь-якою адресою України й отримуйте найвищі бали для здійснення мрій! На все добре!

Телефонуйте: +380 637879549;

 

Видавник: Літера

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

ZjMxNz