Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 8 КЛАС » ХІМІЯ » Хімія 8 клас Зошит для тематичного контролю Лашевська - Генеза -


        

Хімія 8 клас Зошит для тематичного контролю Лашевська - Генеза -

Зошит для тематичного та семестрового контролю знань з хімії для 8 класу (Нова програма) Г. А. Лашевська ( Генеза )

В наявності

 

Артикул: 978-966-11-0742-6
Ціна:
34,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Купити зошит для тематичного та семестрового контролю знань з хімії для 8 класу (Нова програма) Г. А. Лашевська видавництва "Генеза" за оптовою ціною можна в нашому інтернет-магазині.

У зошиті наведено п’ять тематичних контрольних робіт у чотирьох варіантах кожна, що складаються з тестових завдань різних форм. Окремі тестові завдання й цілісні контрольні роботи вчителі можуть використовувати на уроках для контролю знань. Ткож посібник можуть використовувати учні для тренування вдома й здійснення самоконтролю.
Цей зошит для тематичного та семестрового контролю знань є складником навчально-методичного комплекту з хімії для 8 класу. До нього увійшло чотири варіанти тематичних контрольних робіт з тем «Періодичний закон і періодична система хімічних елементів. Будова атома», «Хімічний зв’язок і будова речовини», «Кількість речовини. Розрахунки за хімічними формулами», «Основні класи неорганічних сполук» та підсумкової контрольної роботи відповідно до чинної програми з хімії для 8 класу (за новим Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти).

Контрольні роботи складаються з тестових завдань закритої форми з короткими відповідями: на вибір правильної відповіді з кількох наведених, на встановлення відповідності (логічні пари), на встановлення правильної послідовності та завдань відкритої форми з короткими відповідями. До контрольних робіт розроблено бланки відповідей і схеми оцінювання тестових завдань різних форм.

Окремі тестові завдання й цілісні контрольні роботи вчителі можуть використовувати на уроках для контролю знань і виявлення прогалин у них. Також зошит для тематичного та семестрового контролю знань з хімії для 8 класу стане в пригоді учням для тренування вдома й здійснення самоконтролю результатів опанування курсу хімії 8 класу. Така робота сприятиме формуванню вмінь працювати з тестовими завданнями, правильно й грамотно оформлювати відповіді до них.

Кількість завдань у тематичних і підсумковій контрольних роботах надлишкова. Це дає вчителю змогу самостійно, зважаючи на рівень підготовленості окремих учнів і класу в цілому, змінювати як кількість завдань, так і час на виконання їх. Наприклад, можна збільшити кількість варіантів у тематичних контрольних роботах за рахунок зменшення числа завдань у кожному варіанті. Для оцінювання роботи використовують таблицю переведення набраних учнем тестових балів у 12-бальну з урахуванням частки (%) правильно виконаних завдань.

Замовити зошит для тематичного та семестрового контролю знань з хімії для 8 класу (Нова програма) Г. А. Лашевська видавництва "Генеза" за кращою ціною можна за телефонами:

+380 637879549; +380 971899420.

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

YmIwNmQ3