Главная » ПІДРУЧНИКИ 8 КЛАС » ХІМІЯ » Хімія 8 клас Підручник (Нова програма) Григорович О. - Ранок -


        

Хімія 8 клас Підручник (Нова програма) Григорович О. - Ранок -

Підручник з хімії для 8 класу (нова програма) О.В. Григорович (Ранок)

Новинка

Відсутній

 

Артикул: 978-617-09-2887-0
Видавник: Ранок
Сторінок: 256
Формат: 70x80
Друк: Повноколір
Обкладинка: Тверда
Ціна:
300,00 Грн

Купити підручник з хімії для 8 класу (нова програма) автора О.В. Григорович видавництва "Ранок" можна в нашому інтернет-магазині.

Ви продовжуєте вивчати одну з найчудовіших наук —хімію. У 7 класі ви дізналися, що у світі існує безліч хімічних речовин, опанували хімічну мову, навчилися позначати хімічні елементи та речовини, складати рівняння хімічних реакцій.

У восьмому класі на вас чекають нові хімічні таємниці. Ви переконаєтесь у тому, що хімічні елементи та їхні сполуки підпорядковуються єдиним законам і правилам. Необхідно знати ці закони для глибшого розуміння хімії та розкриття її таємниць. Не соромтеся ставити запитання «чому?» і «як?». Не соромно не знати, а соромно не бажати знати.

Уроки хімії — це уроки допитливих чомучок. Цей підручник з хімії для 8 класу — ваш головний помічник у вивченні хімії. Кожний параграф поділено на частини. Невеликими порціями легше сприймати інформацію. Закінчується параграф висновками і практичним блоком, який складається з контрольних запитань, завдань для засвоєння матеріалу. Деякі запитання позначені зірочкою (*). Це завдання проблемно-пошукового змісту. На них ви не знайдете відповіді в тексті параграфа. Обміркуйте ці запитання у вільний час, зверніться до додаткових джерел інформації або обговоріте на уроці.

У підручнику розміщено додаткову інформацію: захоплюючі факти з історії хімії, відомості про видатних учених та цікаві лінгвістичні задачі, які допоможуть вам запам’ятати певні терміни. У підручнику є розробки лабораторних дослідів, практичних робіт та домашніх експериментів. Виконуючи їх, обов’язково дотримуйтеся правил безпеки.

У кінці підручника з хімії є додатки з корисною інформацією, словник термінів, алфавітний покажчик та відповіді до розрахункових задач. Обсяг знань з хімії дуже великий, і в невеликому підручнику всього розповісти неможливо. Цікавтеся іншими джерелами хімічних знань: енциклопедіями, журналами, Інтернетом. Щиро сподіваємося, що цей підручник розширить ваш світогляд, підштовхне до пошуку нової інформації та збагачення своїх знань, а можливо, спонукатиме до отримання майбутньої професії — хіміка.

Замовити підручник з хімії для 8 класу (нова програма) автора О.В. Григорович видавництва "Ранок" можна за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

Видавник: Ранок

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Питання
Марина
13.04.2020 18:03
ODgyM