Главная » АТЛАСИ / КОНТУРНІ КАРТИ » КАРТИ З ВСЕСВІТНЬОЇ ІСТОРІЇ

АТЛАСИ / КОНТУРНІ КАРТИ / КАРТИ З ВСЕСВІТНЬОЇ ІСТОРІЇ

 

Київські видавництва «Картографія» та «Інститут передових технологій» порадували нас, а також і Вас, шановні наші покупці, вичерпним набором контурних карт зі всесвітньої історії. Обидва видавництва підготували для учнів 6 класу карти з історії стародавнього світу, для 7 класу – з історії середніх віків. Контурні карти «Всесвітня історія. Новий час» надруковані для учнів 8 класу, «Новітня історія» в контурних картах – для 10–11 класів.

Побачити на власні очі – це одне, а виготовити своїми руками – це зовсім інше. Для учнів подібна дія означає кількаразове повторення одного й того самого навчального матеріалу. Поки дитина копіює мапу, вона її чудово засвоїть. Крім того, буде розвивати певні практичні навички, які можуть знадобитися в майбутньому житті.

Залишається віддати перевагу одному з видавництв і замовити один навчальний посібник чи на клас (або паралель) у нашому книжковому інтернет-магазині «SCHOOLDREAM». Чим оперативніше Ви заповните бланк покупця або зателефонуєте нашим онлайн-консультантам, тим швидше наш товар опиниться у Ваших школярів.

Ми доставляємо нашу літературу будь-яким способом до Кіровограда, Житомира, Вінниці, Чернівців, Ужгорода, Луцька та інших міст або за адресами Харкова.

Купувати навчальні посібники в нас – дуже просто!


Грн
Грн


Новітня історія 10 клас Контурні карти - Картографія -empty
Новітня історія 10 клас Контурні карти видавництво Картографія. Можливо замовити на нашому сайті за телефонами: +380667181766 и +380737007088. При оптових замовленнях (на класи) – гнучка система
Новітня історія 10 клас Контурні карти - Картографія -

Ціна 19,00 Грн

В наявності

Y2ZlYmE