Главная » АТЛАСИ / КОНТУРНІ КАРТИ » КАРТИ З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ

АТЛАСИ / КОНТУРНІ КАРТИ / КАРТИ З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ

 

До всіх виданих атласів відповідно вийшли і всі контурні карти з історії України для 5–11 класів тих самих видавництв: «Інститут передових технологій», «Картографія» й «МАПА» міста Києва.

Для 6 класу контурні карти з історії України можна відшукати в комплексних виданнях зі всесвітньої історії для 6 класу. Там їх видали «Картографія» й «Інститут передових технологій».

Шановні дорослі, обовязково придбайте дані посібники для практичних робіт Вашим учням! Виготовляючи карти своїми руками, школярі вивчають рідну землю до найменших деталей розташування й рельєфу місцевості. Їм жити в цій країні, працювати й виховувати дітей, тому вони мають знати про неї все від зародження до сучасності. Контурні карти з історії України найкраще виконують дане завдання.

Наш Книжковий інтернет-магазин прийме всі Ваші замовлення й доставить літературу по Харкову і в будь-який куточок України зручним для Вас видом доставки. Купувати контурні карти ліпше оптом: так Ви можете зекономити кошти за рахунок знижок. У разі замовлення на велику суму доставка може бути безкоштовною.

На всі Ваші запитання дадуть відповідь наші онлайн-консультанти. Вони ж можуть і прийняти замовлення. Наші «координати»:

+380971899420, +380637879549,

schooldream@ukr.net

До звязку!


Грн
Грн

NzkwY2Q2Mj