Главная » КАНІКУЛИ (1-4 клас)

Навчальні посібники на літні та зимові канікули (1–4 класи)

Канікули - не для нудьги

Протягом року в учнів – четверо канікул. Весняні й осінні – маленькі, лише по тижню, й тому про них мова не йтиме. Удвічі більші – зимові канікули, а літні тривають аж три місяці! Для дітей це – просто чудово, а для їхнього навчання...

Та що й казати! Навіть після звичайних вихідних учителеві важко організувати клас до роботи, а тут – цілі канікули!.. За веселою ялинкою, за санчатами, а тим паче – за багатьма літніми забавками та сонячною погодою половина знань точно «випаровується». Як же жаль: вчили, вчили – і все дарма...

Щоб не відбувалося такої прикрості, для учнів початкової школи почали видавати ідеально прилаштовані до даної ситуації дуже красиві й виключно цікаві навчальні посібники для вправляння в читанні, письмі й математиці. Чому саме гарні? Бо це ж канікули: щоб дитина ніби розважалася, робила все з радістю.

Зимові канікули

Канікули після 1-го семестру тривають усього 12–14 днів. Та ще на них і багато свят випадає. Але вільний час усе ж таки є, бо в мороз та завірюху надворі сильно не побігаєш. Іноді навіть і нудьга заїдає. Чому б не взяти до рук таку приємну збірочку, книжку-зошит, у якій описані чудернацькі пригоди, проглядають віршики, кросворди, ігри? А малюнки які гарні!

Тут – усього потрошку: де – почитати, щось написати, а де – помалювати й полічити. Іноді й кидати не хочеться. Ще й канікули не добігли кінця, а читати вже й нема чого.

Для зимових канікул готується небагато збірок, і майже всі вони поєднують різні види занять до одного посібника. На даний час видаються такі типові збірки за класами:

*      «Зимові канікули», 1, 2, 3, 4 класи, автори – Г. Сапун, Л. Вознюк, видавництво «Підручники і посібники», місто Тернопіль;

*      «Весела зима», 1, 2, 3, 4 класи, автор – Л. Вознюк, видавництво «ПіП»;

*      «Зимовий зошит», 1, 2, 3, 4 класи, автори – Г. Сапун, Л. Вознюк, видавництво «ПіП»;

*      «Зимові вправи», 1, 2, 3, 4 класи, автор – Гребенькова Л. О., видавництво «Ранок», місто Харків;

*      «Нескучная тетрадь. Занимательные задания на зимние каникулы», 1, 2, 3, 4 класи (російською мовою), автор – Култаєва Т. В., видавництво «Гімназія» міста Харкова.

Літні канікули

За три місяці літніх канікул можна встигнути багато чого зробити: до бабусі на село з'їздити, побувати на морі, допомогти по господарству, погуляти з друзями на вулиці. Залишається ще багато вільного часу, інколи дитині навіть хочеться почитати чи задачі порозв'язувати.

Про читання слід особливо відмітити, що для більшості людей це – не робота, а приємний культурний відпочинок. А дитині, яка щойно навчилася читати, взагалі обов'язково слід щодня вправлятися хоча б із півгодини, щоб навички читання не згасали, а розвивалися. А втім, завдання з читання на літо вчителька дасть окремо.

Збірників для дитячого розвитку на літніх канікулах видано багато, але в нас розміщені найкращі з них. Усі вони розподіляються по класах, більшість – з основою на українській мові, для всіх предметів разом. Є і з розподілом за предметами.

«Літні вправи на кожний день», 1, 2, 3, 4 класи, автор – Єфімова І. В., видавництво «Ранок» міста Харкова.

«Летние упражнения на каждый день», 1, 2, 3, 4 класи (російською мовою), автор – Єфімова І. В., видавництво «Ранок».

«Відпочивай та пізнавай», 1, 2, 3, 4 класи, автор – Плотникова О. М., видавництво «Весна» міста Харкова.

«Літні пригоди. Мандруємо чарівними стежками», 1, 2, 3, 4 класи, автор – Настенко А. І., видавництво «ПЕТ», місто Харків.

«Корисні канікули», 1, 2, 3, 4 класи, автор – Компанець Н. М., видавництво «Основа», місто Харків.

«Літній зошит», 1, 2, 3, 4 класи, автор – Г. Сапун, видавництво «Підручники і посібники», місто Тернопіль.

«Летняя тетрадь», 1, 2, 3, 4 класи (російською мовою), автор – Г. Сапун, видавництво «ПіП», місто Тернопіль.

«Літні канікули», 0, 1, 2, 3, 4 класи, автор – Г. Сапун, видавництво «ПіП».

«Подарунок першокласнику», 0 клас, автори – Г. М. Сапун, Л. В. Вознюк, видавництво «ПіП».

«Веселе літо», 1, 2, 3, 4 класи, автор – Вознюк Л. В., видавництво «ПіП».

«Літня читанка», 1, 2, 3, 4 класи, автор – Г. Сапун, видавництво «ПіП».

«Математика. Літній зошит», 1, 2, 3, 4 класи, автор – С. Цибульська, видавництво «ПіП».

Замовити на основі даного повідомлення будь-які посібники в необмеженій кількості можна онлайн чи за телефонами (за цінами виробників і зі знижкою за опт) у нашому книжковому інтернет-магазині «SCHOOLDREAM».

Ми завжди раді Вам допомогти! До зв'язку!

 


NWRiNWZ