Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 8 КЛАС » ІСТОРІЯ УКРАЇНИ » Історія України зошит для тематичного оцінювання 8 клас О.І. Пометун - Оріон -


        

Історія України зошит для тематичного оцінювання 8 клас О.І. Пометун - Оріон -

Зошит для тематичного оцінювання, підготовки до уроків узагальнення та історії рідного краю з історії України для 8 класу О.І. Пометун, О.І. Андрійчук ( Оріон )

В наявності

 

Артикул: 978-617-7355-18-1
Видавник: Оріон
Сторінок: 64
Формат: А 5
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Ціна:
25,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Зошит для тематичного оцінювання, підготовки до уроків узагальнення та історії рідного краю з історії України для 8 класу О.І. Пометун, О.І. Андрійчук видавництва "Оріон" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

Цей зошит допоможе вам перевірити свої знання з історії України, оцінити власні вміння й навички аналізувати історичні події, що відбувалися в нашій державі й на території вашого краю протягом XVI—XVIII ст. За допомогою вміщених у цьому зошиті завдань ви також зможете узагальнити і закріпити вивчене, проаналізувати свої успіхи і можливі прогалини в пізнанні історії, аби згодом поглибити свої знання або надолужити пропущене.

У зошиті ви знайдете тести і завдання, спрямовані на перевірку фактичних знань, уміння працювати з картою, картиною, документом. І що важливо для формування світогляду - завдання, які навчать вас критично мислити, зіставляти й оцінювати події і явища, діяльність історичних осіб, застосовувати і пояснювати історичні поняття і тенденції розвитку, сформулювати власну позицію та обґрунтовувати свою точку зору.

До кожного з розділів навчальної програми курсу історії України для учнів 8 класу в зошиті запропоновано тематичний контроль у двох варіантах, який оцінюється максимально 12 балами. Для узагальнення і систематизації знань і умінь, що ви опанували на уроках, ви можете додатково скористатися системою відкритих і творчих завдань, поданих під рубрикою «Підготовка до уроку узагальнення».

Щоб добре виконати запропоновані завдання, передусім необхідно уважно прочитати запитання та осмислити запропоновані варіанти відповідей. Для цього вам необхідно бути уважними і послідовними в досягненні мети, застосувати здобуті знання й уміння обрати правильну відповідь, раціонально розподіляти час.

Останній розділ зошита містить спеціальні завдання для вашої проектної та дослідницької діяльності на уроках рідного краю. їх виконання допоможе вам не лише удосконалити відповідні уміння і навички, а й глибше пізнати свій рідний край, щоб пишатися його історією, культурою і чудовими людьми.

Зошит для тематичного оцінювання, підготовки до уроків узагальнення та історії рідного краю з історії України для 8 класу О.І. Пометун, О.І. Андрійчук видавництва "Оріон" можна купити за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

Видавник: Оріон

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

NWZlM