Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 11 КЛАС » ІСТОРІЯ УКРАЇНИ » Історія України, Всесвітня історія зошит 11 клас С.Є. Коніщева - ПЕТ -


        

Історія України, Всесвітня історія зошит 11 клас С.Є. Коніщева - ПЕТ -

Зошит для поточного та тематичного оцінювання з історії України, Всесвітньої історії для 11 класу С.Є. Коніщева ( ПЕТ )

В наявності

 

Артикул: 978-966-1640-68-8
Видавник: ПЕТ
Сторінок: 104
Формат: А 4
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Надруковано: 2016
Ціна:
30,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Зошит для поточного та тематичного оцінювання з історії України, Всесвітньої історії для 11 класу С.Є. Коніщева видаництва "ПЕТ" можна купити за оптовою ціною в нашому інтернет-магазині.

Зміни, що відбулися в українській освіті впродовж останніх років, поставили перед школою ряд завдань, серед яких першочерговими є запровадження сучасних технологій навчання, забезпечення об’єктивного оцінювання навчальних досягнень учнів як вагомих чинників поліпшення якості освіти. Досвід проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень учнів з історії переконливо засвідчує необхідність попередньої підготовки учнів до тестування, тому особливої актуальності набуває впровадження тестових технологій у навчальний процес.

Реалізацію цього завдання найбільш ефективно забезпечує використання тестового контролю на уроках узагальнення з історії, що передбачає встановлення відповідності рівня знань, умінь і навичок учнів вимогам Державного стандарту з основної складової курсу — теми. Запропоноване видання укладене відповідно до чинних програм з історії України та всесвітньої історії для 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів (рівень стандарту, академічний рівень), затверджених Міністерством освіти і науки України з урахуванням методичних рекомендацій та критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів.

Основною метою цього посібника є допомога вчителеві в здійсненні ефективного контролю над засвоєнням учнями навчального матеріалу, надання можливості перевірити результати навчальних досягнень учнів, об’єктивно оцінити рівень засвоєння навчального матеріалу, стандартизувати процедуру перевірки результатів. Крім того, зошит надасть змогу учням набути практичних умінь і навичок з історії та краще підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання, що чекає на них у майбутньому.

Пропонований посібник складається з двох розділів: «Історія України» та «Всесвітня історія». Зошит містить завдання для проведення тематичного оцінювання, самостійних та практичних робіт. Усі роботи подані у двох рівноцінних за складністю варіантах. Різні за формою завдання передбачають необхідність обрати правильний варіант із кількох запропонованих, установити відповідність, хронологічну послідовність, заповнити порівняльну таблицю, відповісти на запитання до текстового або візуального джерела.

Завдання стосуються різних аспектів новітньої історії України та країн світу: внутрішньої і зовнішньої політики, економіки, соціальних відносин, суспільних рухів, матеріальної та духовної культури. Змістовним забезпеченням усіх завдань служать підручники з історії України та всесвітньої історії, довідники, історичні дослідження, документи, фотографії, ілюстрації, карикатури,

таблиці, картосхеми.

Зошит для поточного та тематичного оцінювання з історії України, Всесвітньої історії для 11 класу С.Є. Коніщева видаництва "ПЕТ" можна купити за телефонами: +380 637879549; +380 971899420.

Видавник: ПЕТ

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

MjBmMmIxN2