Главная » РОБОЧІ ЗОШИТИ 9 КЛАС » ІСТОРІЯ УКРАЇНИ » Історія України, Всесвітня історія 9 клас тестовий контроль Власов - Літера -


        

Історія України, Всесвітня історія 9 клас тестовий контроль Власов - Літера -

Тестовий контроль знань з Історії України та Всесвітньої історії для 9 класу автор В.С. Власов, О. В. Савко видавництво Літера

В наявності

 

Артикул: 978-966-178-996-7
Видавник: Літера
Сторінок: 144
Формат: А 4
Друк: Монохром
Обкладинка: М'яка
Країна виробник: Україна
Місто видавництва: Київ
Ціна:
36,00 Грн

в корзину:
  шт.  

Тестовий контроль знань з Історії України та Всесвітньої історії для 9 класу автор В.С. Власов, О. В. Савко видавництво Літера.

Зошит тестового контролю знань для 8 класу відповідає чинній програмі з історії за новим Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти.

Зошит призначено для перевірки засвоєння навчального матеріалу кожної теми та оцінювання навчальних досягнень учнів. Учні виконують завдання безпосередньо в зошиті. За наявності часу відповіді можна переносити на окремі аркуші або бланки. Це дасть змогу вчителеві інтенсифікувати процес перевірки та оцінювання.

Зошит містить по два варіанти завдань для проведення тематичних контрольних робіт (тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів), обов’язковість яких передбачена навчальною програмою.

Можливо замовити на нашому сайті за телефонами: +38(063)7879549.
При оптових замовленнях (на класи) – гнучка система знижок від ціни виробника, безкоштовна доставка по Україні.

Видавник: Літера

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

NjgwNm